Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA…VIDEO: Shaker, flitry a skleněné kapky od Fabriky Dekoru

Zveřejněno Petra Vicková 20/05/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA…VIDEO: Shaker, flitry a skleněné kapky od Fabriky Dekoru

Poslední dobou vás novinkami nešetříme. A tyhle od Fabriky Dekoru by vám rozhodně neměly uniknout. Pojďte si se mnou ve video návodu sestavit shaker, prohlédnout nové flitry a vyzkoušet skleněné tekuté perly! A taky mám pro vás tip na jedny neodolatelné papíry.


 

Vždycky když se objeví v obchůdku nějaká nová značka, tak ji musím vyzkoušet. A tak jsem si naložila novinky od Fabriky Dekoru a zásobu nových kytiček.

Když mi ale přišel můj květnový DT balíček, ohromily mě papíry, které mi Dianka poslala. Hned jsem jí psala, co to je za kolekci, že je neznám. A Dianka na to, že to je Wanderlust… Málem mi unikla! A přitom se z ní tak krásně tvoří. Tak na ni mrkněte, ať neuteče i vám. Já střihla hned na tři přání.

První je květinové. Dva shluky květin, nápis a skleněné kapky. Jsou úžasné. Po zaschnutí zprůhlední a vypadají jako kapky rosy. Jak se s nimi pracuje? To zjistíte ve videonávodu na konci článku. Pojďme na další kousek.

Druhé přání je s kapradinovým papírem, mým oblíbeným. Použila jsem opět skleněné kapky a propašovala jsem sem i brouka zkolekce New Moon od Piatek 13. Lesní idylka poputuje k jednomu pánovi, kterého si jeho žena hýčká.

Na třetí přání přišel novinkový shaker od Fabriky Dekoru. Shakery dělám nerada, protože to je vždycky taková piplačka, ale s polotovarem to jde ráz na ráz.

Dovnitř jsem nasypala nové flitry, kterými se teď obchůdek jen blyští. Tyhle jsou drobnější, než jsme zvyklé, spíše takové konfety, ale v shakeru se krásně vyjímají. Však uvidíte samy ve slíbeném videonávodu.

 

VIDEONÁVOD:

 

 

 

Použitý materiál:

 

Kolekce papírů Wanderlust od First Edition

 

Kytičky - růže, kvítka

 

Česká zamilovaná razítka

 

Shaker (chrastidlo)

 

Tekuté skleněné perly

 

 girlanda z kolekce New Moon

 

Foamiran

 

Flitry

 

---

 

Už jste vyzkoušeli novinky od Fabriky Dekoru? Inspirujte nás vašimi projekty v PaperGarden klubu nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz nebo #tvorimezpapiru