Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... VIDEOPROHLÍDKA: Slunečnicová svatební sada

Zveřejněno Petra Vicková 20/08/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
VIPETA... VIDEOPROHLÍDKA: Slunečnicová svatební sada

K srpnovým svatbám patří neodmyslitelně zlátnoucí obilí, rustikální prvky a hlavně slunečnice. A právě o těch to dnes bude. Ukážu vám svatební knihu, přání a exploding box, které jsou plné slunečnic z kolekce Mices Stories od Scrapmir. A na konci článku vás zvu na videoprohlídku.


 

Moje kamarádka si před několika lety pořídila polaroid. A když tak postupně obráží svatby svých kamarádek, bývalých spolužaček a kolegyň, ujímá se role fotografky ve fotokoutku. 

 

Když už si vysloužila tuhle speciální roli, dává novomanželům jako svatební dar právě knihu hostů, kam hosté fotky rovnou nalepí a připíší i nějaký vzkaz.

Letos jde na srpnovou svatbu, jejímž hlavním tématem jsou slunečnice. Proto jsem knihu hostů protkala slunečnicemi. Nejdříve nikde nebyly žádné dostupné, proto jsem si na přední stranu knihy vyrobila tři z polymerové hmoty. 

A pak Dianka naskladnila Mices Stories od Scrapmir a mě tím zjednodušila práci. Přáníčko jsem udělala v podobném stylu jako měli snoubenci oznámení – pár slunečnic a lýko.

Krabička k setu nepatří, ale kolekce se mi tak moc líbila, že jsem si jednu krabička „do foroty“ udělala. Vyzkoušela jsem si i nový typ kapsiček na schování peněz.

Podkladovou čtvrtku naohýbáte na exploding box tak, jak jste zvyklé, a 4 okrajové čtverce nevystřihnete, ale rozstřihnete v půlce. Pak je přeložíte přes sebe. Jednoduché a vypadá to zajímavě.

A teď můžete nakouknout do videa, které boxík a knihu ukáže lépe než 1000 fotek :)

 

 

VIDEOPROHLÍDKA

 

 

 

 

Přeji vám krásný zbytek léta a v Paper Garden Clubu nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz a #tvorimezpapiru se budeme těšit na vaše letní (a slunečnicové) inspirace!

Podobné články
LUCIA... Svadobné kraft priania hotové za pár minút

LUCIA... Svadobné kraft priania hotové za pár minút

Lucia Pospíšilová 08/07/2020
Stáva sa vám niekedy, že potrebujete narýchlo vytvoriť prianie? Alebo sa aktuálne nechcete púšťať do žiadnych zložitých projektov? Dnes mám pre vás in...
Pokračovat ve čtení ...
ERIKA... Najdi si mé přání

ERIKA... Najdi si mé přání

Erika Majgotová 23/09/2020
Blooming Lullaby – no, není už ten název kolekce dokonalý? Nenechte se ale uspat hned, mám pro vás dnes přání, které si budete muset tak trochu najít....
Pokračovat ve čtení ...