Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Srpen 2020

Zveřejněno Paper Garden 02/09/2020 ? Komentářů SOUTEŽE,
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Srpen 2020

V srpnu jsme vás poslaly zchladit se k vodě. A vy jste se s naším zadáním opět skvěle popraly. Který z 15 chladivých projektů to vyhrál u našeho design teamu a které z vás přihrála štěstěna poukázku na nákup v obchůdku? Čtěte dál, známe vítězky!


 

Srpnovou soutěž si pro vás nachystala naše Monča. Měly jste vytvořit jakýkoliv projekt, na kterém libovolným způsobem znázorníte vodu. Voda měla tvořit největší část vašeho projektu. Monča pro vás na ukázku slepila layout z kolekce Suntastic od Mintay.

 

Vítězkou, kterou vybral náš design team, se stává:

 

 

TEREZA KRUPIČKOVÁ

 

 

 

Terce moc gratulujeme k výhře, kterou je poukázka na nákup v Paper Garden v hodnotě 100 Kč a kolekce scrapbookových papírů UNDER THE SEA od Moda Scrap.

 

 

 

Vylosovanou vítězkou se stává:

 

 

ROMANA DOSTÁLOVÁ

 

 

 

Romaně moc gratulujeme a posíláme slevu 10% na nákup v Paper Garden.

 

Všechny zúčastněné projekty si můžete prohlédnout také v naší galerii na Facebooku.

A co budeme tvořit v září se dozvíte už zítra. Lucia si na vás vymyslela určitě něco vykutáleného ;)

Podobné články
SOUTĚŽ... Srpen 2018

SOUTĚŽ... Srpen 2018

Paper Garden 31/07/2018
Venku vedro k padnutí... Ideální konstalace umíchat oblíbený letní nápoj, zalést do nejchladnější místnosti a pustit se do tvoření. Nemusíte si ani lá...
Pokračovat ve čtení ...