Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

ZUZKA... VIDEONÁVOD: Skládané přání s kapsičkami na fotky

Zveřejněno Paper Garden 14/04/2022 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
ZUZKA... VIDEONÁVOD: Skládané přání s kapsičkami na fotky

Ahooooj, tady Zuzka (Tutka). Já vás tak moc ráda zase všechny zdravím. Jsem šťastná, že mi dala Dianka prostor se s vámi opět setkat. Tentokrát jsem si pro Vás připravila rozkládací přání s krabičkou s kolekce Woman in Gold od Paper Heaven.


Je v něm prostor na vepsání textu a vložení fotografií o rozměru 10x15 cm. Podle mě je to ideální varianta pro svatební přání, kdy můžete nevěstě a ženichovi darovat nejčerstvější fotografie přímo z obřadu. My jsme to takto už několikrát provedli a měly obrovský úspěch. Ale využití je samozřejmě spousta. Například připomínka krásně strávených chvil s rodinou, přáteli či drahou polovičkou.

 

Vybrala jsem si kolekci papírů Woman in gold od Paper Heaven. Už dlouho jsem ji měla v hledáčku. Nejsem milovnicí zlaté barvy, ale kombinace se zelenou, bílou a béžovou, která v kolekci je, mě oslovila. Doplnila jsem ji kraftovým papírem a spoustou kytiček. V naší papírové zahrádce je obrovský výběr, takže není problém doladit jakékoli barvy, velikost i typ květu. Krabička je koupený polotovar. 

Zvolila jsem elegantní zavazování na mašli. Po rozložení je zde prostor pro vepsání textu a kapsa na fotografie.

Vnitřní prostor jsem bohatě ozdobila vystřiženými květy a listy ze stejné kolekce - sady 6x6 k vystřihování. Doplnila bílými a průhlednými kamínky, srdíčky a třpytkami. 

Připravila jsem si pro vás také rozměry a videonávod. Je to velice jednoduché, ale efektní.

VIDEONÁVOD:

 

 

Také máte rady takovéto projekty? Budu ráda, když tento typ přání vyzkoušíte. 


Moc ráda jsem Vás opět navštívila. Mějte krásné slunečné dny. Přeji Vám spoustu času na tvoření a nekončící inspiraci.

 

Zuzka (Tutka)

Podobné články
SOUTĚŽ... Mezinárodní den cardmakingu

SOUTĚŽ... Mezinárodní den cardmakingu

Paper Garden 02/10/2021
V říjnu se slaví spoustu zajímavých "dní". Mezinárodní den úsměvu, mezinárodní týden kostí a kloubů, mezinárodní den duševního zdraví... Nás ale zřejm...
Pokračovat ve čtení ...