Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

Papírové výseky - NATURALIST - 33

Poslední kus NATURALIST - 33

Kolekce: Naturalist

Sada papírových výseků.

Rozměry: 3,2 - 6 cm.

Počet kusů v sadě: 13.

Gramáž: 240 g/m2.

Obecné
Počet kusů v balení13

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

  • Zobrazeno: 7132
  • Výrobce: P13
  • Kód výrobku: P13-VYS-NAT-33
  • Dostupnost: 1
  • 139 Kč
  • Cena bez DPH: 114,9 Kč

Dostupné možnosti

Označení: scrapbooking, scrapbookový, papír, paper, P13, výseky, přání, květiny, lístky, lístečky, květinová, příroda, les, louka, květinová, dekorace, zelená, hnědá, vážka, zápisník, cestovatel, badatel, lupa, deník, hmyz, brouci

Kolekce: FlowerishSada papírových výseků.Rozměry: 3,2 - 6 cm.Počet kusů v sadě: 12.Gramáž: 240 ..
149 Kč
Cena bez DPH: 123,1 Kč

Kolekce: FlowerishSada papírových výseků.Rozměry: 3,5 x 5,5 cm, 4,5 x 8,5 cm, 2,4 x 5,5 cm.&nbs..
49 Kč
Cena bez DPH: 40,5 Kč

Kolekce: NaturalistCestovní deník velikosti 11 x 21 cm.Uvnitř je 10 bílých stránek se zaob..
75 Kč
Cena bez DPH: 62 Kč

Kolekce: NaturalistOboustranně potištěný scrapbookový papír. Vhodné pro scrapbooking,..
30 Kč
Cena bez DPH: 24,8 Kč

Oboustranně potištěný scrapbookový papír z kolekce SPRING IS CALLING.Vhodné pro scrap..
30 Kč
Cena bez DPH: 24,8 Kč

Sada materiálu pro tvorbu scrapbookových stránek, Project Life alb, deníků nebo přáníček.Obsah kitu:..
450 Kč
Cena bez DPH: 371,9 Kč

Kolekce: Into the WoodsSada papírových výseků.Rozměry: 3,2 - 10,4 cm. Počet kusů v sadě: 1..
169 Kč
Cena bez DPH: 139,7 Kč

Kolekce: Into the WoodsOboustranně potištěný scrapbookový papír.Vhodné pro scrapbooking, cardma..
37 Kč
Cena bez DPH: 30,6 Kč

Kolekce: SPRING IS CALLINGSada papírových výseků.Rozměry: 3,2 - 6 cm.Počet kusů v sadě: 9.Gramá..
69 Kč
Cena bez DPH: 57 Kč

Kolekce: Believe in FairiesCestovní deník velikosti 11 x 21 cm.Uvnitř je 10 bílých stránek..
89 Kč
Cena bez DPH: 73,6 Kč

KOLEKCE: Super YouScrapbooková čtvrtka - papír s krásným potiskem vhodný pro scrapbooking, card..
28 Kč
Cena bez DPH: 23,1 Kč

Kartonové ozdoby vhodné pro scrapbookové a DIY projekty.Balení obsahuje  16 kusů - viz obrázek...
42 Kč
Cena bez DPH: 34,7 Kč

Metalická barva obsahující interferenční pigmenty, které mění svou barvu v závislosti na úhlu pohled..
129 Kč
Cena bez DPH: 106,6 Kč

Kolekce: LET YOUR CREATIVITY BLOOMSada papírových výseků.Počet kusů v sadě: 13.Gramáž: 240 g/m2..
139 Kč 79 Kč
Cena bez DPH: 65,3 Kč

Kartonová ozdoba vhodná pro scrapbookové a DIY projekty. Balení obsahuje 2 ks.Velikost: 6 x 6 cm.&nb..
32 Kč
Cena bez DPH: 26,4 Kč

Kolekce: NaturalistOboustranně potištěný scrapbookový papír. Vhodné pro scrapbooking,..
30 Kč
Cena bez DPH: 24,8 Kč