Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Tulipány


Zobrazit:
Tříděno podle:

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix růžových odstínů.Každý květ měří přibližně 12 mm a je opatřen stonkem s listy z drátku o ..

45 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix hnědých odstínů.Každý květ měří přibližně 12 mm a je opatřen stonkem s listy z drátku o d..

45 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix oranžových odstínů.Každý květ měří přibližně 10 mm a je opatřen stonkem z drátku o délce 6 - 7..

59 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix červených odstínů.Každý květ měří přibližně 10 mm a je opatřen stonkem z drátku o délce 6 - 7 ..

59 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix bílých a krémových odstínů.Každý květ měří přibližně 10 mm a je opatřen stonkem z drátku ..

59 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix zelených odstínů.Každý květ měří přibližně 10 mm a je opatřen stonkem z drátku o délce 6 - 7 c..

59 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix modrých odstínů.Každý květ měří přibližně 10 mm a je opatřen stonkem z drátku o délce&nbs..

59 Kč 49 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix růžových odstínů.Každý květ měří přibližně 10 mm a je opatřen stonkem z drátku o délce&nb..

59 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix barev.Každý květ měří přibližně 12 mm a je opatřen stonkem z drátku o délce 6 - 7 cm..

45 Kč

Krásné tulipány vhodné pro Vaše jarní projekty.Mix barev lila / fialových odstínů.Každý květ měří přibližně 10 mm a je opatřen stonkem z drátku o..

59 Kč