Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

Pokyny k zaplacení objednávky

Zvolili jste platbu přes bankovní účet?

Platbu za Vaši objednávku zašlete na bankovní účet číslo 2901437364/2010 (Fio banka, a.s.) a jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky.

Objednávky odesíláme do 3 pracovních dnů po obdržení platby na účet.


Jste zákazník ze zahraničí?

Platbu za Vaši objednávku, zašlete na náš EUR účet číslo 2101437366/2010 (Fio Banka, a.s.) a jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky.

  • IBAN: CZ7120100000002101437366
  • BIC: FIOBCZPPXXX
  • Název účtu: Paper Garden s.r.o.

Objednávky odesíláme do 3 pracovních dnů po obdržení platby na účet.


Platíte on-line?

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.


Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.


Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě a balíček odesíláme do 3 pracovních dnů.


Kontakty

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel:  +420 228 224 267


Zvolili jste dobírku?

Platit dopředu nemusíte, Vaši objednávku uhradíte při přijetí balíčku. Dobírková služba je u dopravců zpoplatněna částkou 40 Kč.

Objednávky odesíláme maximálně do 3 pracovních dnů po obdržení Vaší objednávky.


Jak dlouho je objednávka platná?

Platnost objednávky je 14 dnů. Po uběhnutí 14 dnů neuhrazené objednávky stornujeme.


Máte problém s platbou nebo zadáním slevového kódu? Chcete změnit způsob platby nebo způsob dopravy?

Napište nám na info@papergarden.cz a společně to vyřešíme :-)