Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

O nás

Paper Garden je obchod s materiálem pro scrapbooking, cardmaking a jiné kreativní tvoření založený v roce 2016.

Sídlíme v Praze a nemáme sice kamennou prodejnu, nicméně máme výdejnu scrapové radosti v Praze 9 - Vysočanech, kde si své balíčky můžete vyzvednout nebo si prohlédnout a zakoupit naše zboží (více informací v Dodacích podmínkách).


V naší "papírové zahrádce" si můžete "natrhat" nejrůznější druhy papírových kytiček - od růži přes tulipány, sedmikrásky nebo magnólie - a to v různých barvách a velikostechKaždá kytička je ručně vyrobená z kvalitního papíru a většina z nich vyrostla na stonku vyrobeném z drátku. Proto je můžete lehce uchytit na Vaše projekty - svatební dekorace, scrpabookové layouty, přáníčka, věnce nebo čelenky. Kdo si rád kytičky vyrábí sám, pro toho máme pěnovou hmotu foamiran, ze které vykouzlí ty nejrealističtější kvítky pod sluncem!


V Paper Garden najdete také největší nabídku chipboardů (kartonových výseků) v ČR. Vybírat u nás můžete z více než 400 motivů pro každou příležitost! 


Nezapomněli jsme ale ani na scrapbookové papíry, protože to je základ, že?! :-) Takže ty na u nás najdete taky. Zaměřujeme se především na vintage styl, protože právě ten se krásně kombinuje s našimi kytičkami. 


A samozřejmě nejrůznější ozdůbky jako perličky, kovové přívěsky, samolepicí krajky, stuhy a provázky...


Nejvíc hrdí jsme ale na naše originální kity a české chipboardy a kartičky pro Project Life, které pro Vás navrhujeme.

A na co všechnu tu nádheru použít? Podívejte se na NÁŠ BLOG a načerpejte potřebnou inspiraci!


Že si s tím vším nevíte rady? Že chcete zboží objednat ve větším množství, třeba na svatební výzdobu nebo party? Napište nám a my Vám rádi pomůžeme! :-)


KONTAKT:


e-mail: info@papergarden.cz

tel.: 702 206 609


Číslo bankovního účtu: 2901437364/2010 (Fio banka, a.s.)