Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

ERIKA... Dárkové balení z pracovny

Zveřejněno Erika Majgotová 19/01/2022 ? Komentářů DIY,
ERIKA... Dárkové balení z pracovny

Jak jste na tom s balením dárků? Moje mamka vždy balila dárky tak, že se Vám je ani nechtělo rozbalit, takže už dětství si pamatuju přízdoby plné harmonik, perliček, ozdob, umělých kvítků a stužek. A to žádný scrapbooking nebyl. Takže vánoční balení dárků u ní vždy bylo na celou noc. Moje balení dárků není tak dokonalé, ale určitě si s ním vždy hraju. Nebojte, vím, že je po Vánocích, ale už leden je u nás ve znamení narozenin, takže dárky se balí dál.


 

Dlouhou dobu jsem se prala s balením těch neforemných dárků. "Bonbony" pro mě nebyly řešením, a tak jsem jednoho dne našla návod jak si vytvořit pytlík se dnem, přičemž horní část se seskládá, proděraví a ozdobí. Letos mi došlo, že vlastně podobným způsobem můžu vytvořit i taštičky. A tak jsem si letošní Vánoce různě hrála a ano, spousta papíru skončila v koši. Ale nakonec jsem si po prostudování mnoha videí, návodů a mých vlastních pokusů našla dva oblíbené typy. Jeden z nich je možná oblíbenější. No, a dala jsem si opět výzvu, aby to šlo z jednoho papíru.

Moje rýhovačka je v palcích, takže i míry si vždy zkouším dle nich. Na tašky jsem si zvolila krásnou kolekci Deep in the forest od Paper Heaven ve velikosti 12 x 12. V jednom z těch mnoha videí jsem několikrát viděla tašky s lemem, takže ten jsem si také vyzkoušela. Na menší tašce jsem pracovala i se vzorem papíru, aby vynikl. Jak jsem jednotlivé tašky rýhovala vidíte na přiložených pláncích, věřím, že budou srozumitelné. 

 

U nižší tašky využijete i lepidlo nebo lepící pásku, aby držela pospolu. Přiznám se, že tuto taštičku jsem si oblíbila více. Plochy, které je třeba slepit jasně při skládání uvidíte. Důležitý je výběr papíru. Tato kolekce je co se týče gramáže na tašky trochu větší, je třeba být při skladech opatrní, abyste si papír nepoškodili a ohyb nepraskl. 

Vrch tašek jsem dozdobila ozdobnou krajkou, tašky opatřila průchodkami a na ucha použila stuhu. Co to znamená? Že máte nepřeberné množství kombinací a nadělat si taštičky do zásoby bude velká sranda. Tak hurá do toho. 

 

Zkoušeli jste již tvořit různé formy tašek? Máte nějaký svůj fígl? Na vaše fotky se budeme těšit na našem Facebooku či Instagramu a moc se na ně těšíme.

 

Označte nás #papergarden_cz a #tvorimezpapiru 

 

 

Použitý materiál:

 

SADA SCRAPBOOK PAPÍRŮ - DEEP IN THE FOREST - 12 X 12

 

Stuha

 

Rýhovací podložka

 

Průchodky

Podobné články
LUCIA...Výlety vo dvojici

LUCIA...Výlety vo dvojici

Lucia Pospíšilová 18/08/2022
Pomaly sa blíži oslava okrúhlych narodenín našich známych. Po prieskumnom telefonáte čo by si priali ako darček som sa dozvedela, že nič nepotrebujú a...
Pokračovat ve čtení ...