Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

ERIKA... Minialbum v krabičce hotové za jeden večer

Zveřejněno Erika Majgotová 08/01/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
ERIKA... Minialbum v krabičce hotové za jeden večer

Nový rok je obdobím předsevzetí. Dáváte si je? Já ne. Ale možná o něco víc popouštím uzdu svým snům. Kolekce Fly & Scrap od Moda Scrap je pro to, myslím, ideální. Nechala jsem tak své sny plynout k oblakům a vytvořila si tohle minialbum. Inspiraci jsem našla na Pinterestu. Pojďte zjistit jak na něj.


 

Je velmi jednoduché, takže ho zvládne i začátečník. Na celé minialbum jsem si připravila celkem 21 fotografií. 20 do minialba, 1 na obal alba. Z 20 fotek si uděláte 5 „stránek“, na každou z nich tak přijdou 4 fotografie. Rozdělila jsem si je tedy do skupinek a dle toho jsem si vybrala papíry z kolekce, které k sobě ladí. Na obal alba jsem si musela připravit papír o velikosti 19,5 x 26 cm. Nákres, jak papír narýhovat a vystřihnout jsem vám připravila tady.

Připravený základ obalu jsem ještě rozložený dozdobila fotografií podloženou většími papíry, abych fotce udělala rámeček. Pod fotkou jsem nechala pírko a kolem dozdobila kamínky. Do boční části jsem umístila průchodku a obě širší strany jsem nahoře vystřihla kruhovou raznicí pro lepší manipulaci při vyjímání minialba z obalu. 

Průchodkou jsem protáhla stříbrný kuličkový řetízek a na něj navlékla provázky různých barev, jeden z nich jsem zapletla do copánku, přidala jsem stužku a přívěsek stříbrné lišky. Teď můžete celý základ obalu slepit.

No a jdeme na samotné minialbum. Jednotlivé stránky mají rozměr 21,8 x 5,8 cm. Tento rozměr mi umožnil přízdoby nechat i přesahovat a stránky se stále pohodlně vejsou do obalu. Fotografie jsou velikosti 4,5 x 4,5 cm. No a teď už jen skládáte a zdobíte.

 

Já zdobila vystřiženými obrázky z kolekce, ale jelikož jich tady není úplně mnoho, musela jsem si pomoci i dalšími zásobami. Zkrátka dejte albu atmosféru, kterou byste rádi. Použila jsem peříčka, kamínky nebo sponku. Nezapomeňte si nechat v horní části jednotlivých stránek prostor na průchodky. Všechny stránky totiž spojím zase stříbrným kuličkovým řetízkem.

Jelikož jsou papíry jednostranné, zadní strana je bílá. Co s nimi, aby nebyly smutné? Použila jsem razítka. Na zadní část každé stránky jsem se totiž rozhodla napsat vzkaz a když to celé vznikalo pod rukama, řekla jsem si, že zadní strany ponechám celé černobílé. Jen razítka a ručně psaný text, který na ně teprve přijde.

 

Už jste viděli naši zásobu razítek? Já jsem použila sadu Jsi moje zlato od Studio Forty ve velké i malé verzi, které jsem zkombinovala se sadou DAYDREAM - You got this. Ve svých zásobách jsem vylovila razítko bločku, na který budu psát text. Detaily textů razítek mě baví. 

No a to je celé minialbum. Hotové jsem ho měla za jeden večer, takže pokud hledáte rychlý dárek, myslím, že touto volbou nezklamete. Takové minialbum si vytvořte třeba z vašich vánočních zážitků, dokud jsou čerstvé. Na zadní stranu můžete ty ještě čerstvé zážitky zapsat a mít tak krásnou vzpomínku.

 

Když nám minialbum pak ukážete na naší Fb skupině Paper Garden nebo na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru, budeme moc rádi 

 

 

Použitý materiál:

 

SADA SCRAPBOOK PAPÍRŮ - FLY & SCRAP - 12 X 12 

 

SILIKONOVÉ RAZÍTKO - Jsi moje zlato - sada razítek

 

SILIKONOVÉ RAZÍTKO - DAYDREAM - You got this - saga razítek

 

PROVÁZKY

 

Kamínky a perličky

 

Stuhy a krajky

 

PŘÍVĚSEK - Origami liška 2ks (platina)

 

Podobné články
ERIKA ... Christianovo jarní minialbum

ERIKA ... Christianovo jarní minialbum

Erika Majgotová 04/04/2022
Tohle minialbum si střihla i naše Míša a já si tak poctivě zakázala se dívat na to její a sama jsem byla zvědavá, jak moc jiná naše alba budou. Že za ...
Pokračovat ve čtení ...
LUCIA... Svadobná kniha hostí v jarnom kabáte

LUCIA... Svadobná kniha hostí v jarnom kabáte

Lucia Pospíšilová 22/04/2020
Keď sme pripravovali s manželom našu svadbu, fotobúdky sa ešte iba dostávali do povedomia. Minulý rok sme absolvovali svadbu s touto aktivitou a bola ...
Pokračovat ve čtení ...
HOST V PAPER GARDEN: Jája Stará... Máme doma Itálii

HOST V PAPER GARDEN: Jája Stará... Máme doma Itálii

Paper Garden 16/01/2020
Myslela jsem, že začnu nový rok s čistým stolem. Ale máme doma Itálii. Navíc mě Dianka poprosila o další článek. A to se, jak jsme si vysvětlili minul...
Pokračovat ve čtení ...
SOUTĚŽ... Duben 2021

SOUTĚŽ... Duben 2021

Paper Garden 07/04/2021
Chrastí, umí nadělat i nepořádek, šlápnout na něj není zrovna to nej... Co jsme si to na vás tentokrát připravili jako téma soutěže? Není to jen téma ...
Pokračovat ve čtení ...