Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MARTINA... Hranatá kartička v kulatém kabátku

Zveřejněno Martina Jarošová 18/10/2022 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MARTINA... Hranatá kartička v kulatém kabátku

Když se narodí miminko, bývá zvykem dát něco "do kolíbky". Do popředí se dostávají darovací kartičky na nákup (do drogerie, hračkářství...) - proč ne, než koupit špatnou značku plenek, raději, ať si je rodiče koupí, až bude potřeba právě s kartičkou. No, ale jak kartičku věnovat, když ji nechceš dávat do obálky? Pojďte se podívat, jak jsem si poradila s kombinací hranatých kartiček a kulatých šablon do BS.


 

Pro dnešní příspěvek jsem si vybrala novinkové super-mega-roztomilé dětské chipboardy. Protože miminka si roční období nevybírají a pořádné dávky něžnosti není nikdy dost, ukážu vám, jak darovat hranatou kartičku v kulatém kabátku :-).

 

Možná by se tento výtvor dal nazvat i mikroalbíčkem - jedná se o 4 kulaté výřezy kraftové čtvrtky z BS spojené přes průchodky krajkou a provázky. 

 

 

Přední, úvodní, stránku zdobí jeden z rozmanité nabídky chipboadů od Kreatywna Pracownia, konkrétně tedy zajíček, ale v nabídce naleznete i sloníky či medvídky. Na mém projektu je ještě místo na jméno malinké zaječice (to zatím nevíme).

 

 

Pro další zdobení jsem použila drobné kvítky v různých odstínech, knoflíky a korálky a pár obrázků ze sady Waiting for you od LemonCraft. Víc nebylo potřeba. Na další stránce se nachází prostor pro napsání krátkého textu a třetí a čtvrtá stránka obsahuje připravené gelové tečky pro budoucí darovací kartičky. S gelovými tečkami mám dobrou zkušenost, kartičku skvěle drží na místě, ale při odebírání podklad nepoškodí.

 

 

No a to je pro dnešek vše. Jdu zpracovat další novinkové chipboardy zase nějakým jiným způsobem, i když bych si je nejraději nechala jen pro sebe a chodila bych si je prohlížet (řekl sysel ve mě :-) ). Určitě si tohle taky vyzkoušejte, a já vám garantuji, že nejdéle vám bude trvat vybrat ten nejroztomilejší chipboard.

 

Na vaše příspěvky se budeme těšit ve FB klubu Paper Garden Club a na IG s označením #tvorimezpapiru či #papergarden_cz.

 

Použitý materiál:

 

Chipboardy Kreatywna Pracownia

 

Průchodky

 

Krajka a provázky (Stoklasa - bílá a růžová)

 

Drobné kvítky

 

Gelové tečky

 

Waiting for you - Lemon Craft (obrázky k vystřižení)

 

Vyřezávací šablony kruhů

 

Podobné články
PETRA... VIDEONÁVOD: Sladký dáreček pro paní učitelky

PETRA... VIDEONÁVOD: Sladký dáreček pro paní učitelky

Petra Víšková 16/06/2022
Tak a je to! Rok nám uplynul jako voda a náš prvňáček si umí spočítat peníze v pokladničce, napsat blahopřání babičce a přečíst všechny cedule pověšen...
Pokračovat ve čtení ...
SOUTĚŽ... Červenec 2024

SOUTĚŽ... Červenec 2024

Paper Garden 04/07/2024
Protože prázdniny jsou časem zážitků a sbírání vzpomínek, bude i naše nová soutěž pro měsíc červenec trošku tématická. Ale nebojte, nic co by hravě ši...
Pokračovat ve čtení ...
EVA... Jednoduchá inspirace na originální diář

EVA... Jednoduchá inspirace na originální diář

Eva Šafránková 28/11/2023
Ještě nezačal ani advent a už se nám začínají pomalu scházet termíny na příští rok - zubař, kadeřník, dovolená na horách nebo nový suprový kurz v Pape...
Pokračovat ve čtení ...