Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Přání v rytmu tanga

Zveřejněno Miluše Lindovská 01/11/2018 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Přání v rytmu tanga

Dostala jsem za úkol vyrobit z halloweenské sady The Witching Hour nějaké blahopřání. Přemýšlela jsem, jestli mám udělat čistě halloweenské přání nebo klasické blahopřání třeba k narozeninám. Nakonec zvítězila ta druhá možnost a vy se teď pojďte podívat na postup slovy, obrázky i filmem.


 

Vyrobila jsem nakonec dvě přání v černo-červené kombinaci, což mi jednoznačně připomínalo vášnivé tango. Zvolila jsem papíry Spider´s Web a Dark Roses. Jako podklad jsem vybrala červenou čtvrtku a oba potištěné papíry jsem na ni nalepila pomocí 3D čtverečků.

 Vyhledala jsem obrázek tanečnice, který se mi barevně hodil a pro druhé přání jsem našla vintage razítko s dámou a pánem. Rovněž oba obrázky jsem podlepila červenou čtvrtkou a udělala rámečky, abych je zvýraznila.

Obě blahopřání jsem dozdobila mými oblíbenými kytičkami, listy a k jejich doplnění jsem použila curly moss. Jsou to jakési sušené a různě nabarvené kořínky a ráda je používám. Hlavně k vyplnění "hluchých" míst v kytičkovém aranžmá a svým nepravidelným tvarem zároveň naruší pravidelnou kompozici.

Nakonec jsem přidala texty, které mám již předem připravené, abych se pak nezdržovala, a červené perličky.

 

VIDEONÁVOD:

 

POUŽITÝ MATERIÁL:

 

čtvrtka Dark Roses  a Spider´s Web

 

červená čtvrtka

 

3D čtverečky

 

obrázek

 

razítko

 

kytičky

 

výřezy listů

 

curly moss

 

perličky, gáza

 

Děkuji za přečtení a nezapomeňte se pochlubit na stránkách Paper Garden Club, co jste vytvořily z kolekce The Witching Hour ! :-)