Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Cestovní deníčky

Zveřejněno Michaela Wanke 03/07/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Cestovní deníčky

Když jsem viděla nádhernou kolekci Marina od Mintay, věděla jsem, že budu chtít vytvořit nějaké letní projekty. Už dlouho jsem měla v hlavě myšlenku cestovních zápisníků. A nakonec jsem se rozhodla pro malé, čtvercové formáty. Pojďte se teď se mnou podívat, jak to nakonec dopadlo :)


 

Připravila jsem si kartony o velikosti 15*15 cm, které jsem potáhla tmavě modrým papírem. Na všechny 3 cestovní deníčky jsem použila Zutter a červenou kroužkovou vazbu, která ladí s papíry.

 

Když jsem měla potažený základ, nařezala jsem si vnitřní papíry, bílé jsou na zápisky a červené na fotografie.

V programu BeFunky jsem vytvořila úvodní stránku, kam se můžou zapsat nejdůležitější údaje - například cíl cesty, termín, důležité doklady, co si nezapomenout sbalit atd... :)

 A potom nastala ta nejzábavnější část :) Zdobení. Využila jsem nádherných papírů z Marina kolekce, z malých i velkých papírů jsem vystříhala různé motivy, použila jsem provázek, hřebíčky, písmenkovou abecedu.

 

Tyhle zápisníky mě hodně bavily, tak doufám, že se budou líbit. Už teď přemýšlím z jakých nových, letních kolekcí udělám další... :) 

 

A co vy a letní projekty? Stíháte v létě tvořit? Pochlubte se v naší skupině na Facebooku.

Podobné články
MÍŠA... Minialbum v rámečku

MÍŠA... Minialbum v rámečku

Michaela Wanke 30/04/2019
Značka Mintay je v našem obchůdku poměrně nová, ale věřím, že si našla spoustu příznivců. Já se přiznám bez mučení, že jsem si jí prostě zamilovala. M...
Pokračovat ve čtení ...
MONČA ... Suntastická dovolená

MONČA ... Suntastická dovolená

Monika Pestrová 19/08/2021
Léto 2021 je skoro u konce, ale ještě než začnu zpracovávat fotky z naší letošní dovolené, tak jsem se rozhodla vrátit v čase zpět k naší dovolené na ...
Pokračovat ve čtení ...