Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... December daily

Zveřejněno Michaela Wanke 16/12/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,PROJECT LIFE,
MÍŠA... December daily

Letos jsem se konečně pustila do December daily. Tedy... Já se do něj pouštím každý rok, ale nemám ani jeden dokončený... Jsem ostuda, já to vím. Ale tady vám teď slibuji, že tento dokončím. A pak vám v lednu ukážu ve videu celé album. Nyní pro vás mám pár prvních stran.


Základ pro všechny strany jsem si připravila při společném scrap tvoření. Použila jsem Mončinu loňskou vánoční kolekci, ze které jsem vybrala pouze šedé a modré papíry. Vybrala jsem si instaalbum, které se mi líbí svojí velikostí. Čísla jsem vyřezala z bílé čtvrtky a pak následně nalepila buď na vyřezané visačky nebo na acétatovou folii. Občas jsem je ozdobila vyřezanými vločkami z šedého a světle modrého papíru.

Fotky tisknu postupně a zdobím samolepkami, výřezy a nápisy. Rozhodla jsem se nedělat nic složitého a komplikovaného, protože mezi pečením, uklízením a chystáním na Vánoce není moc času se věnovat December daily. A možná jsem i ráda, že to držím jednodušší, protože pozornost se potom přesune na fotky, které jsou to hlavní. Za rok, za dva si připomenout jak tohle naše období probíhalo.

A co vy? Děláte December daily? Pochlubte se v naší skupině na Facebooku nebo na instagramu #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

Použitý materiál:

 

Acetátová folie

 

Šablona vločky

 

Modrá čtvrtka

 

Bílá čtvrtka

 

Šedá čtvrtka

 

Samolepky Vánoce u nás doma

 

Samolepky Vánoce u nás doma A5

 

Papírové výseky Vánoce u nás doma

Podobné články
MÍŠA... Valentýnská přáníčka a minibloček

MÍŠA... Valentýnská přáníčka a minibloček

Michaela Wanke 09/02/2017
Miluju náš valentýnský kit! Růžová je prostě moje barva, tvořím s ní nejradši, mám ráda zamilované projekty, a když jsem viděla kolekci z kitu, napros...
Pokračovat ve čtení ...