Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Exploding box pro Jiříčka

Zveřejněno Michaela Wanke 05/01/2017 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Exploding box pro Jiříčka

Miluju tvořit dárečky k narození miminka. A tak když se v naší rodině narodil vytoužený chlapeček, neváhala jsem a rozhodla jsem se vyrobit exploding box, který doufám bude stát několik let na poličce a připomínat rodičům den narození jejich prvorozeného :)


Musela jsem sáhnout po sadě od Piatek 13- At the seaside, tahle sada mi přijde neskutečně univerzální, ať už z ní tvořím přáníčka na Vánoce nebo exploding box pro miminko. Já si exploding box sama rýhuji a stříhám, ale pokud se s tím nechcete trápit, rozhodně si ušetříte čas, když vyuřijete připravený základ.

Na dozdobení jsem si vzala na pomoc chipboardy, a to speciálně kolekci chlapeckou girlandu od Scrapiniec a houpacího koně od Wycinanky. Z kytiček jsem si vybrala kvítka v modré barvě a bílé třešňové kvítky. Dovnitř už jsem jenom vytiskla údaje o narozeném chlapečkovi, jako je datum, míry a jméno.

Přáníčko jsem vytvořila velmi jednoduché v podobném stylu. A protože už je vše u novopečených rodičů, tak můžu napsat, že se jim dáreček moc líbil. A tak se těším, že jim v podobném stylu vytvořím časem i album.