Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Jarní minialbum Hello Spring

Zveřejněno Michaela Wanke 16/03/2022 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Jarní minialbum Hello Spring

Taky se tak těšíte na jaro jako já? Já už se nemůžu dočkat, a tak jsem si jaro donesla do pracovny díky kolekci Hello spring od P13 a úžasnému základu na minialbum. Doufám, že brzy nafotíme nějaké krásné, jarní fotky, které do alba budu moci vlepit. A chcete se dozvědět, co mi trvalo při výrobě nejdéle? Tak pojďte číst dál...


Přemýšlela jsem, jestli ten vygravírovaný vrch vybarvit pastelkami, nebo Copic markery, ale nakonec jsem se rozhodla nechat ho přírodní. Ani jsem přední stranu nechtěla moc zdobit, přidala jsem tedy jenom květiny, vystříhané lístečky z kolekce a nápis.

Vnitřní strany jsem všechny polepila papíry z kolekce. Snažila jsem se, aby každá strana byla jiná, a přesto byly v jednotném stylu. Na některých listech jsou odklápěcí kolečka na fotografie, jinde zase jen připravená, různě velká kolečka na další fotky.

Zároveň jsem na všechny listy použila stejná razítka, vystříhané motivy z kolekce a doplnila samolepkami. Tam, kde výřezy zasahují do koleček, tak nejsou přilepené, aby se fotka mohla vlepit pod ně.

 

A zkusíte si tipnout, co mi kromě vystřihování kytiček z kolekce zabralo nejvíc času?

Je to vlastně něco, co není skoro vidět. První stranu jsem podlepila papírem z kolekce a tak mi nejvíce času zabralo poctivé stříhání a řezání, aby pečlivě obkreslila tvar věnce na přední straně.

 

 

A co vy a jarní projekty? Už jste začali? Pochlubte se v našem klubu na Facebooku, nebo na instagramu #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

 

Použitý materiál:

 

Kolekce Hello spring 12x12 od P13

 

Základ na minialbum

 

Knihařský kroužek

 

Big shot

 

Stuha

 

Archival ink

 

Nůžky

 

Řezací nůž

 

Lepidlo

 

Samolepky Spring od P13

Podobné články
EVA... Pomalu voláme jaro

EVA... Pomalu voláme jaro

Eva Šafránková 20/02/2024
Cítíte to jaro? No jo... my víme, že je teprve únor a může nás ještě kdykoliv zasypat sněhová peřina, ale ten vzduch venku už je prostě jiný. Sněženky...
Pokračovat ve čtení ...