Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Nová kolekce Everyday Spring

Zveřejněno Michaela Wanke 25/05/2016 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Nová kolekce Everyday Spring

Když se mi do ruky dostala nová úžasná kolekce od Lemoncraft - Everyday Spring, nemohla jsem se dočkat až do ní střihnu a začnu tvořit. Kolekce má nádherné barvy, velmi zářivé, ale myslím, že ve výsledku vypadají moc pěkně. Když jsem brouzdala po Pinterestu, chtěla jsem se podívat, co z kolekce vzniklo, vůbec nic jsem nenašla - kolekce je tak nová, že s snad ještě nikdo netvoří. Takže my tady v Paper Gardem, budeme možná první... :)


 

Co všechno jsem z kolekce zvládla vytvořit? Několik přáníček a exploding box. A ještě mi zbyla spousta papírů celých a nerozstříhaných na další výrobky.

Na první přáníčko jsem použila:

Na druhé přáníčko jsem potřebovala:

Na další přání bylo použito:

A poslední přáníčko vzniklo za pomoci tohoto materiálu:

A na závěr všeho, jako třešnička na dortu - exploding box - neboli krabička s překvapením. Výroba exploding boxu je sice časově náročná, ale podle mě je to nádherný dárek na svatbu, vhodný k darování peněz, poukázky a nebo jenom jako vzpomínka na svatbu. Navíc, celé martýriums vystříháváním a ráhováním krabičky si můžete ušetřit zakoupením připraveného polotovaru. Máme ho tady.

Materiál použitý na exploding box:

Doufám, že jsem vás navnadila a pustíte se do výroby taky. Ať už to budou přáníčka nebo exploding box, pošlete nám svoje výrobky ze zboží Paper Garden na info@papergarden.cz, všechny projekty zveřejníme na našem Facebooku a na konci měsíce je slosujeme o slevu na nákup v naší zahrádce.