Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Podzimní layout z vánoční kolekce

Zveřejněno Michaela Wanke 30/10/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Podzimní layout z vánoční kolekce

Doufám, že jste na tom stejně jako já, a vánoční přáníčka a adventní kalendáře ještě nemáte na pracovním stole :) U nás v obchůdku už je spousta novinkových, vánočních kolekcí. Určitě na ně mrkněte. Já jsem jako vždy neodolala a hnedka jsem jednu ukořistila ještě pěkně zatepla. A určitě nebude poslední. Ale nakonec jsem se rozhodla, že z ní udělám podzimní, houbařskou stránku. Jak to dopadlo?


 

Protože jsem měla nachystané dvě houbařské fotky mých sourozenců, použila jsem kolekci Forever green od Moda scrap. Celá kolekce je v hnědých a zelených odstínech, a to se mi krásně hodilo.

Na Silhouette jsem si jako základ vyřezala lístečkový věnec – je to design od Paige Evans, právě její designy používám nejčastěji. Lístečky jsem nabarvila pomocí vodových barev a nalepila na dřevěný papír z kolekce. 

Fotky jsem podlepila dvěma kartičkami, které jsou na posledním papíru v kolekci. Pod fotky a vedle nich jsem umístila nápisy z kolekce We are family od P13.

Chipboardové houby, lístečky a žaludy jsou Botany autumn 03 od Fabriky Decoru. Všechny jsem nabarvila pomocí Zig fixů a lehce rozmazala vodou.

A lístečky a houbičky, které vidíte vystřižené? Tak ty jsou z takových těch pásků, které občas dostáváte k objednávkám jako dárek:)

Tak jak to máte vy? Už jste zcela pohlcené vánočním tvořením nebo si ještě najdete čas na jiné projekty? Pochlubte se v naší skupině na Facebooku, nebo nás na Instagramu označte #tvorimezpapiru  a #papergarden_cz.

 

 

 

Podobné články
PŘEDSTAVUJEME KOLEKCI... Northern Lights

PŘEDSTAVUJEME KOLEKCI... Northern Lights

Michaela Wanke 16/01/2018
Miluju značku 7 Dost Studio, takže když jsem zjistila, že Dianka objednala obě jejich nové kolekce, měla jsem hroznou radost. A ta radost se ještě zvě...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Rodinná fotografie aneb vzpomínky na papíře

MÍŠA... Rodinná fotografie aneb vzpomínky na papíře

Michaela Wanke 28/09/2021
Všichni už dobře víte, že kolekce od Mintay mám prostě hodně ráda :) No a tentokrát mi neskutečně učarovala kolekce Written Memories. Líbí se mi barev...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... VIDEONÁVOD: Pánský mixed media layout

MÍŠA... VIDEONÁVOD: Pánský mixed media layout

Michaela Wanke 11/02/2021
Znáte ten pocit, když se nedaří a chcete se na všechno vykašlat? Pak si řeknete, že to zkusíte znovu, opět se to pokazí, pak znovu a znovu... No tak a...
Pokračovat ve čtení ...