Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Radost pro maminku

Zveřejněno Petra Víšková 06/05/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,DIY,
PETRA... Radost pro maminku

V bříšku jsi mě nosila, v kočárku mě vozila. Pamatuješ první zoubek? Natlučené kolínko? U všeho jsi vždycky byla, moje sladká maminko... tak touhle básničkou mě nedávno dojala moje malá treperenda. Je to tak, nám maminkám stačí k ohromné radosti opravdu málo. Pokud přemýšlíte nad drobným dárečkem ke Dni maminek a hledáte inspiraci, pojďte se podívat, co jsem si pro svou maminku nachystala já.


 

Pomalu se nám blíží den, kdy chceme odměnit své maminky za to, že se o nás krásně starají a jsou nám oporou. Mnohdy je potěší drobná kytička, něco sladkého na zub, nebo jen společně strávený čas. Moje maminka zároveň v květnu slaví své narozeniny, takže jsme si pro ni přichystali malý dárek, který skrývá velké překvapení.

K ruce jsem si tentokrát vzala jemnou pastelovou kolekci Daydream od Studio 40 a vytvořila něžné poměrně jednoduché přání, kdy základem je papír s motivem dřeva ozdobený drobnými kytičkami, vystřiženými lístky, provázkem kamínky a doplněný chipboardem "Mamince".

K přáníčku jsem vytvořila ještě drobnou stejně zdobenou krabičku, do které je možné schovat například pár čokoládových bonbónů. 

Pokud byste potřebovaly více prostoru na drobné dárečky jako já, vyrobte si těchto drobných krabiček rovnou šest a můžete si je svázat k sobě krajkou nebo stužkou. Maminka pak může krabičky postupně rozbalovat a objevovat další a další radosti. My jsme jí krabičky dokonce očíslovali, aby to největší překvapení přišlo až nakonec. A že stálo za to!

 

Použitý materiál:

 

kolekce papírů Daydream (Studio 40)

 

kytičky

 

chipboard

 

provázek

 

kamínky

 

krajka

 

razítka

 

 

Jakoupak drobností obdarujete letos svou maminku vy? Pokud to bude ručně vyrobené přáníčko od srdce, bude z něho mít určitě ohromnou radost!

 

A my se v našem Paper Garden klubu rády pokocháme také.

Podobné články
MONIKA... DIY šperkovnice

MONIKA... DIY šperkovnice

Monika Pestrová 21/02/2017
Krásný den všem přeji! Dnes mám pro vás jednu fotodokumentaci ... Píšu fotodokumentaci, protože se tomu snad ani nedá říkat fotonávod. Už dlouho mi tu...
Pokračovat ve čtení ...
MIA... Pohotovostný balíček blahoželaní

MIA... Pohotovostný balíček blahoželaní

Mia Kožejová 11/01/2018
Poznáte to aj Vy, keď vám napríklad v stredu napíše, alebo zavolá zákazníčka s takouto prosbou: "Viem, že je moja prosba asi márna, lebo by som to pot...
Pokračovat ve čtení ...
PETRA... A jak si Vy představujete ideální Vánoce?

PETRA... A jak si Vy představujete ideální Vánoce?

Petra Víšková 24/11/2021
Jak si představujete ideální Vánoce? Pokud stejně jako já, pak za okny poletují bílé vločky, mráz po oknech maluje nejrůznější obrazce, na plotně se o...
Pokračovat ve čtení ...