Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

SOUTĚŽ... Říjen 2022

Zveřejněno Paper Garden 04/10/2022 ? Komentářů SOUTEŽE,
SOUTĚŽ... Říjen 2022

Máme tu podzim, jehož nástup se letos opravdu nedalo přehlédnout. Rovnýma nohama jsme skočili rovnou do kabátů, šálů a s děštníkem stále při ruce. Příroda kolem nás se barví, v parcích a alejích nás ohrožují kaštany a žaludy... Plískanice a sychravo nás zahání brzy domů ke krbu a ke tvoření - a to je výborná příležitost střihnout si s námi podzimní projekt podle sketche.


 

 TÉMA

 

Podzimní projekt podle sketche 

 

 

 ZADÁNÍ

 

Vytvořte libovolný projekt podle daného sketche s nádechem podzimu. Nechte se inspirovat barevnou přírodou, projděte se záplavou listí nebo se třeba večer zachumlejte s čajem do deky, nasajte atmosféru a tvořte - všechno podzimní se počítá.  

 

Platí samozřejmě obecné pravidlo pro tvorbu podle sketche - nemusíte ho dodržet na 100%, může být lehce pozměněn např. formát, rozložení jednotlivých prvků apod. Ale měla by být zachována hlavní kompozice, aby bylo z vašeho hotového projektu poznat, z jakého nákresu vycházel. 

 

 VZOROVÝ PROJEKT OD EVY

 

Podle zadaného sketche jsem si pro vás připravila hned dvě přáníčka. U obou jsme změnila formát, protože čtverec je mému tvoření bližší, ale jinak jsem se ho víceméně držela. 

 

A jelikož vůbec nepatřím do podzimního týmu a na záplavu oranžových dýní mě moc neužije, vybrala jsem si k tvorbě kolekci Hello Autumn od P13, která nabízí krásné neutrální papíry tlumených barev a lehké, spíše květinové podzimní motivy. Doplnila jsem chipboardy žaludů a kaštanů a nesmí samozřejmě chybět trocha texturovací pasty přes šablonu.

 

 

 PODMÍNKY SOUTĚŽE

 

Fotografii Vašeho projektu nám pošlete e-mailem na adresu info@papergarden.cz a jako předmět uveďte PG SOUTĚŽ 10/2022.

 

 Každá z vás může poslat pouze jeden projekt, který musí být vytvořený exkluzivně pro naši soutěž. Tento projekt se nesmí už předtím zúčastnit jiné soutěže, anebo být publikovaný na vašem FB, IG nebo blogu. 

 

Všechny projekty průběžně vkládáme do alba na Facebook, kde si je můžete prohlédnout a autorky podpořit milým komentářem nebo palcem nahoru.

 

 TERMÍN

 

pondělí 31. 10. 2022

 

 VÝHRA

 

Vítězku vyberou členky Design Teamu PG a ta dostane poukázku v hodnotě 200 Kč na nákup a sadu scrapbookových papírů Autumn Botanical Diary od Fabrika Decoru.

 

 

Druhou vítězku vylosujeme a ta získá 10% slevu na nákup v Paper Garden.

 

 Už se těšíme na tu podzimní krásu!

Podobné články
LUCIA...Výlety vo dvojici

LUCIA...Výlety vo dvojici

Lucia Pospíšilová 18/08/2022
Pomaly sa blíži oslava okrúhlych narodenín našich známych. Po prieskumnom telefonáte čo by si priali ako darček som sa dozvedela, že nič nepotrebujú a...
Pokračovat ve čtení ...
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Září 2022

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Září 2022

Paper Garden 03/10/2022
Září je za námi. A s ním i naše další papírová soutěž. Tentokráte bylo zadání jasné a úplně na snadě, jelikož září je začátkem školního kolotoče v nej...
Pokračovat ve čtení ...
MONČA... Hody hody přáníčko aneb inspirace do soutěže

MONČA... Hody hody přáníčko aneb inspirace do soutěže

Monika Pestrová 10/04/2019
Krásný den! Jestlipak jste si již pečlivě nastudovali podmínky naší dubnové soutěže? Pokud ne, tak bych vám je dnes ráda připomněla a ukázala vám dalš...
Pokračovat ve čtení ...
SOUTĚŽ... Leden 2022

SOUTĚŽ... Leden 2022

Paper Garden 04/01/2022
Vánoce jsou pryč a do nového roku všichni doufáme, že jsme vstoupili tou správnou nohou. Je čas usednout ke stolu a schovat rolničky, stromečky a váno...
Pokračovat ve čtení ...