Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

SOUTĚŽ... Únor 2021

Zveřejněno Paper Garden 03/02/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,SOUTEŽE,
SOUTĚŽ... Únor 2021

Máme tu začátek měsíce a to znamená jediné - vyhlášení naší další pravidelné soutěže, tentokrát na únor. A pokud čekáte něco valentýnského a zamilovaného, možná budete trochu zklamaní. Ale věříme, že se vám podmínky únorové soutěže budou líbit. Tak jdeme na to!


 

TÉMA

 

Vlastní vrstvené 3D ozdoby!

 

 

ZADÁNÍ

 

Vytvořte jakýkoli projekt na téma Vlastní vrstvené 3D ozdoby! Může to být přáníčko, velký layout, cestovní deník, project life stránka, exploding box atd. Zkrátka jakýkoli projekt, na kterém použijete 3D ozdobu, kterou si sami vyrobíte navrstvením

 

 

VZOROVÝ PROJEKT OD MONČI

 

Jako vzorový projekt jsem si připravila velký layout, pro který jsem vyrobila hned několik 3D ozdob. Ozdoby jsou navrstvené na sobě a slepené pomocí 3D čtverečků. Stránka se nese v duchu zimy a zimního období, protože zima ještě nekončí. Použila jsem kolekci NORDICA od Studio Forty. Původně jsem měla za lubem vám dát jako podmínku také vyšívání, ale nakonec jsem si říkala, že na vás budu hodná. Ale aktivitě se meze nekladou a kdo bude chtít vyšívat, jen do toho!

 

 

PODMÍNKY

 

Fotografii Vašeho projektu nám pošlete e-mailem na adresu info@papergarden.cz a jako předmět uveďte PG SOUTĚŽ 2/2021.

 

 Každá z Vás může poslat pouze jeden projekt, který musí být vytvořený exkluzivně pro naši soutěž. Tento projekt se nesmí už předtím zúčastnit jiné soutěže, anebo být publikovaný na vašem FB, IG nebo blogu. 

 

Všechny projekty průběžně vkládáme do alba na Facebook, kde si je můžete prohlédnout a autorky podpořit milým komentářem nebo palcem nahoru.

 

 

TERMÍN

 

neděle 28.2.2021

 

 

VÝHRA

 

Vítězku vyberou členky Design Teamu PG a ta dostane poukázku v hodnotě 100 Kč na nákup a vyřezávací šablonu Flower Lace 1 od Moda Scrap.

Druhou výherkyni vylosujeme a ta získá 10% slevu na nákup v Paper Garden.

 

Těšíme se na Vaše projekty!

Podobné články
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Únor 2021

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Únor 2021

Paper Garden 02/03/2021
Kdo vrství má za tři, tak tímto pořekadlem jsme se v Paper Garden řídily v únoru. Úkolem v naší únorové soutěži totiž bylo vytvořit si vlastní vrstven...
Pokračovat ve čtení ...