Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

SVATEBNÍ BLAHOPŘÁNÍ - S magnóliemi

Zveřejněno Diana Majerová 13/05/2016 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
SVATEBNÍ BLAHOPŘÁNÍ - S magnóliemi

Papírová krajka a magnólie, to jsou dvě záležitosti, které hýbou mým letošním svatebním tvořením. Na téhle vlně vzniklo i dnešní svatební přáníčko, které mělo být něžné, romantické v zelených odstínech. Nakonec si v něm ale našla místo nejen zelená, ale i růžová,protože ve dvou barvách se to vždycky líp táhne...


Na základ jsem použila bílé čtvercové přáníčko a na něj několik papírů ze sday As If In a Dream 1 (Galerie Papieru). Parádu na všech svatebních projektech udělá vellum, neboli pergamenový papír. Já ráda používám třpytivý od Papermania, dodá to svatebním přáníčkům ten pravý lesk. Z dalšího papíru - který jsem jednoduše utrhla, jsem vytvořila kapsičku na papírovou krajku a na ni přilepila chipboard zamilované dvojice. A pak už došlo na kytičkoví. Nejprve jsem umístila lístky vyřezané na Big Shotu z papíru ze stejné kolekce a poté tavnou pistolí připevnila mašli z provázku. 

Abych měla vše zajištěno, přilepila jsem magnólii a teprve potom umísťovala poupátka bílých růží a gypshophily. Tyhle dvoje kytičky by měl mít doma každý, kdo to se svatebním tvořením myslí opravdu vážně :-) Díky tomu, že jsou všechny kytičky opatřené drátkem, stačilo na tenhle drátek nanést trochu lepidla z tavné pistole, a pak ho zasunout pod magnólii. Než lepidlo úplně zaschlo měla jsem možnost kvítky naaranžovat tak, aby byly tam, kde je chci mít. V těhle chvílích si připadám jako květinářka a musím říct, že mě to moc baví :-)

Nakonec jsem přidala chipboardový nápis, který jsem rozstřihla a jednu polovinu umístila zvenku přání a druhou dovnitř. A to je všechno, krásné přáníčko jako blahopřání novomanželům je na světě. Takže si u nás natrhejte poupátka a magnólie a pusťte se do něj taky!

Květu zdar!