Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Přání pro zahrádkáře

Zveřejněno Miluše Lindovská 13/08/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Přání pro zahrádkáře

V minulém příspěvku jsem vás seznámila s přáním k narozeninám pro dceru. Jelikož měsíc po ní bude mít narozeniny syn, měla jsem v plánu udělat přání pro něj. Kolekce Soul Mate od Piatek Trzynastego se mi výborně hodila pro tento záměr. Jenže... při procházení mých zásob jsem narazila na nářadí, které používají zahrádkáři, a to se skvěle hodilo k mému nápadu. Můj syn ale zahrádkář není, takže mu bude muset vyrobit přání jiné. Na druhou stranu zahrádka může být koníčkem i pro ženu, takže dnešní přání je vlastně univerzální. To je tak, když člověk míní a zásoby mění :-)


 

Z kolekce jsem si vybrala tmavě modrý papír a papír s motivem dřeva. Jako základ jsem vybrala formát A6. Papír s motivem dřeva jsem ustřihla tak, aby latě šly svisle a ze zbytku papíru jsem ustřihla a přilepila latě vodorovně.

Na horní vodorovnou řadu jsem umístila ty nejmenší hřebíčky s kovovým vzhledem, které jsem našla, a použila je jako skutečné hřebíky, na nichž bývá nářadí zavěšeno.

Pomocí tmavě hnědé a béžové akrylové barvy jsem prsty "ušpinila" nářadí. To jsem pak přilepila na hřebíčky (tedy svorky).

Přání jsem pak ozdobila umělými kytičkami a přidala i text, který jsem podložila kouskem tmavomodrého podkladového papíru.

A samozřejmě jsem pro vás natočila i video. Pojďte se podívat, jak vzniklo přání, které nakonec dopadlo úplně jinak.

 

 

VIDEONÁVOD:

 

 

 

Použitý materiál:

 

kolekce Soul Mate od Piatek Trzynastego

 

drobné dekorace - nářadí

 

umělé květiny a bobule

 

hnědá a béžová akrylová barva

 

hřebíčky (svorky)

 

 

Také se vám už stalo, že jste nakonec vyrobili něco jiného, než byl původní záměr? Pochlubte se svými výrobky v Paper Garden Clubu nebo na Instragramu s označením #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

Podobné články
TIMONA... Moja obľúbená technika + VIDEOUKÁZKY

TIMONA... Moja obľúbená technika + VIDEOUKÁZKY

Monika Timková 26/04/2018
Hmmm, ak by sa ma niekto opýtal, aká je moja obľúbená technika, vychrlila by som minimálne tucet odpovedí. Pretože nemám iba jednu obľúbenú. Ak by som...
Pokračovat ve čtení ...
ERIKA... Přáníčková výzva v podobě romantické černé

ERIKA... Přáníčková výzva v podobě romantické černé

Erika Majgotová 13/08/2019
Může být černá romantická? Umíme tvořit mimo náš styl? A jak moc nás limituje vlastní výběr? Nebojte, psychologické okénko se nekoná. Dnes bych vám rá...
Pokračovat ve čtení ...