Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA...Good Night banner do pokojíčku

Zveřejněno Petra Vicková 28/10/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA...Good Night banner do pokojíčku

Nejen obrázky v rámečku patří na zeď do dětského pokoje. Krásné jsou i papírové dekorace. A ty nejkrásnější jsou ty, které našim dětem vytvoříme samy. Já se rozhodla udělat dětem do pokoje papírový banner z kolekce Good night. Pojďte se podívat, jak na to.


Z velké čtvrtky jsem si vystřihla klasický tvar banneru. A začala jsem zdobit. Základem byly kartičky ze čtvrtky s kartičkami z kolekce a chipboardy. 

Nic nezůstalo ladem. Použila jsem i odřezky, z části poskládala harmoniku a vznikly tak hezké ozdoby, které jsem doplnila právě chipboardy.

Přídávala jsem, co jsem našla doma a co se mi líbilo, jako třeba brčka nebo polystyrenové kuličky rozkrojené napůl. Vše jsem završila chipboardovými samolepkami a barvami ve spreji.

Nakonec jsem k banneru připevnila průchodkami pásky papíru. Mám v plánu tudy provléct tenčí klacík a zavěsit vše na provázek. Ale to nejdřív musím na procházku do lesa. Takže zatím jsem to pro vás vyfotila na nástěnce :) 

Co vy a dětské dekorace? Na vaši inspiraci se těšíme na Facebooku ve skupině Paper Garden Club nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

Použité materiály:

 

CHIPBOARD - GOOD NIGHT - Chipboard samolepky

 

SADA SCRAPBOOK PAPÍRŮ - GOOD NIGHT - 12 x 12

 

CHIPBOARD - MY BABY - Klučičí rámeček

 

CHIPBOARD - MY BABY - Girlanda s koníkem

 

DEKORACE - Sada brček - PARTY TIME

 

Barvy ve spreji

Podobné články
ZUZKA... Velká nálož inspirace Mintay a P13

ZUZKA... Velká nálož inspirace Mintay a P13

Zuzana Ševčíková 27/02/2024
 Jistě Vám neunikly letošní nádherné novinky od výrobců P13 a Mintay papers. My v design teamu jsme nadšené, stejně jako scraperky v zahraničí. Našl...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA...Vykouzlete si vánoční atmosféru s papírovou lucernou

VIPETA...Vykouzlete si vánoční atmosféru s papírovou lucernou

Petra Vicková 20/12/2018
Když se v naší papírové zahrádce objevily papíry značky Mintay, byla jsem okouzlena jejich vzory i barevnými kombinacemi. Pak mi konečně dorazila domů...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA... 4+3 tipy na tvoření se šablonami a pastami od Moda Scrap

VIPETA... 4+3 tipy na tvoření se šablonami a pastami od Moda Scrap

Petra Vicková 07/05/2020
Značka Moda Scrap je v našem obchůdku teprve krátce. Ale udělala na mě velký dojem jemnými květinovými motivy a hlavně doplňky, které ke kolekcím papí...
Pokračovat ve čtení ...