Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA...Good Night banner do pokojíčku

Zveřejněno Petra Vicková 28/10/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA...Good Night banner do pokojíčku

Nejen obrázky v rámečku patří na zeď do dětského pokoje. Krásné jsou i papírové dekorace. A ty nejkrásnější jsou ty, které našim dětem vytvoříme samy. Já se rozhodla udělat dětem do pokoje papírový banner z kolekce Good night. Pojďte se podívat, jak na to.


Z velké čtvrtky jsem si vystřihla klasický tvar banneru. A začala jsem zdobit. Základem byly kartičky ze čtvrtky s kartičkami z kolekce a chipboardy. 

Nic nezůstalo ladem. Použila jsem i odřezky, z části poskládala harmoniku a vznikly tak hezké ozdoby, které jsem doplnila právě chipboardy.

Přídávala jsem, co jsem našla doma a co se mi líbilo, jako třeba brčka nebo polystyrenové kuličky rozkrojené napůl. Vše jsem završila chipboardovými samolepkami a barvami ve spreji.

Nakonec jsem k banneru připevnila průchodkami pásky papíru. Mám v plánu tudy provléct tenčí klacík a zavěsit vše na provázek. Ale to nejdřív musím na procházku do lesa. Takže zatím jsem to pro vás vyfotila na nástěnce :) 

Co vy a dětské dekorace? Na vaši inspiraci se těšíme na Facebooku ve skupině Paper Garden Club nebo na Instagramu s hastagem #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

Použité materiály:

 

CHIPBOARD - GOOD NIGHT - Chipboard samolepky

 

SADA SCRAPBOOK PAPÍRŮ - GOOD NIGHT - 12 x 12

 

CHIPBOARD - MY BABY - Klučičí rámeček

 

CHIPBOARD - MY BABY - Girlanda s koníkem

 

DEKORACE - Sada brček - PARTY TIME

 

Barvy ve spreji

Podobné články
HOST: Líba Rauchová... Přání s 3D prvkem

HOST: Líba Rauchová... Přání s 3D prvkem

Paper Garden 21/02/2023
Úvodem bych chtěla pozdravit všechny, kteří se nějakým způsobem věnují tvoření. U mě je to tvoření z papíru, i když někdy zabrousím k tvorbě z přírodn...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA... Přáníčka na dětskou párty

VIPETA... Přáníčka na dětskou párty

Petra Vicková 28/02/2021
Když jdete na dětskou párty a chcete darovat i nějaké veselé přáníčko, sáhněte po kolekci Little Safari od Lexi Design. Zvířátková safari kolekce spol...
Pokračovat ve čtení ...