Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... VIDEOPROHLÍDKA: Dinosauří album s magnetky

Zveřejněno Petra Vicková 30/09/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... VIDEOPROHLÍDKA: Dinosauří album s magnetky

Tak jsem zase po roce udělala jedno zdobené interaktivní album. Od základu. Je to moje klasika – měkoučké desky na mašli a uvnitř zdobení. Tentokrát jsem ale dělala s odklápěčkami a použila jsem kolekci papírů Dinosauria od Fabriky Dekoru. Pojďte nakouknout, jak vypadá památeční zeleno-žluto-modré album pro chlapečka a inspirujte se k vlastnímu tvoření.


 

Album jsem tvořila podle stejného postupu, jako jsem psala v článku tady. Na desky jsem vybrala jak jinak látku s dinousaury a jen je dozdobila shakerem, který jsem naplnila flitry. Krásně se lesknou. 

A pojďmě nahlédnout dovnitř. Karton o tloušťce 1,5 mm jsem polepila designovými papíry, přidala odklápěcí karty z bílého kartonu a zdobila papírovými výseky Dinosauria.

Připevnění odklápěček jsem tentokrát zvolila na magnetky nebo stuhu. Je to elegantnější a nikde nic nevystupuje jako u kovových hřebíčků, které jsem používala dříve.

Krásným doplňkem zdobení jsou malé obálky, do kterých maminka schová tajný vzkaz, první vlásky nebo pásku z porodnice. Obálky jsem vytvořila s pomocí raznice na obálky. Byla hotová raz dva :)

K albu jsem udělala ještě takový malý sešítek, aby si maminka mohla zapisovat důležité milníky. Texty se bohužel do tohoto zdobeného alba už nevejdou. 

A dále už vás čeká videoprohlídka celého alba. Příjemné pokoukání a jestli budete tvořit něco s dinosaury, označte nás třeba na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru, ať se můžeme pokochat. Dinosauři jsou skvělí společníci.

 

VIDEOPROHLÍDKA:

 

 

 

Použitý materiál:

 

kolekce papírů Dinosauria od Fabriky Dekoru

 

Obrázky k vystřižení Dinosauria

 

Papírové výseky Dinosauria

 

Shaker

 

Flitry

 

Magnetky

 

Stuha

 

Perličky

 

Raznice na obálky

Podobné články
VIPETA...VIDEOPROHLÍDKA: Tipy, jak nazdobit klasické album

VIPETA...VIDEOPROHLÍDKA: Tipy, jak nazdobit klasické album

Petra Vicková 18/05/2020
Pro ty z nás, které propadly tvorbě velký stránek nebo systému ukládání fotek Project Life, tento článek není. Pokud jste ale klasička a chcete vytvoř...
Pokračovat ve čtení ...