Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Červenec 2020

Zveřejněno Paper Garden 03/08/2020 ? Komentářů SOUTEŽE,
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Červenec 2020

Půlka prázdnin už je za námi a my už známe vítězky červencové soutěže. Jaké přání nebo layout uchvátil naši DT porotu a která z vás měla štěstí v losování? Pojďte se pokochat krásně barevnými projekty a naladit se na srpnovou soutěž.


 

Červencovou soutěž si pro vás připravila Míša a za úkol jste měly dodržet alespoň 3 barvy ze zadané paletky. Jako inspiraci si pro vás připravila Pocket letter s ATC kartičkami, na které použila kolekci The four seasons Summer od P13.

Vítězkou, kterou vybral náš design team, se stává:

 

 

PETRA WINKLEROVÁ

 

Pétě moc gratulujeme k výhře, kterou je poukázka na nákup v Paper Garden v hodnotě 100 Kč a kolekce scrapbookových papírů BEAUTIFUL LIFE 12X12 od Studio 40.

 

 

Vylosovanou vítězkou se stává:

 

 

VENDY VAŇKOVÁ

 

Vendy moc gratulujeme a posíláme slevu 10% na nákup v Paper Garden.

 

Všechny zúčastněné projekty si můžete prohlédnout také v naší galerii na Facebooku.

A co nás čeká v srpnu? Přehoupneme se do chladnější a snad méně deštivé poloviny prázdnin a podíváme se, jak zvládnete zadání od naší Monči, kterým nebude nic jiného než... ale ne, ještě vás budeme chvilku napínat. Sledujte náš blog ;)