Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Září 2020

Zveřejněno Paper Garden 05/10/2020 ? Komentářů SOUTEŽE,
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Září 2020

 

Naše milá děvčátka ... je vidět, že podzimní paletka plná pestrých barev vám dokonale sedla a poslaly jste nám tak nádherné projekty, že jsme měly opravdu problém vybrat jen jeden. Hlasování našeho design teamu bylo tentokrát opravdu těsné. Pokud chcete vědět, kdo zvítězil a koho jsme vylosovaly, mrkněte dál!


 

 

Zadání zářijové soutěže si pro vás přichystala naše Lucka. Vaším úkolem bylo vytvořit projekt, na kterém použijete alespoň tři barvy z podzimní paletky. Jako inspiraci si Lucka připravila krásné přáníčko na kraftovém základu s narazítkovanými lístky a dozdobené vystřiženými motivy z kolekce The Four Season - Autumn.

 

 

 

Vítězkou, kterou vybral náš design team, se stává:

 

 

JANA VOLAŘÍKOVÁ

 

 

Janě moc gratulujeme k výhře, kterou je poukázka na nákup v Paper Garden v hodnotě 100 Kč a kolekce scrapbookových papírů The four seasons - Autumn od Piatek 13.

 

 

 

Vylosovanou vítězkou se stává:

 

 

ZUZKA ŠEVČÍKOVÁ

 

 

 

Zuzce moc gratulujeme a posíláme slevu 10% na nákup v Paper Garden.

 

Všechny zúčastněné projekty si můžete prohlédnout také v naší galerii na Facebooku

 

 

A copak si na vás na říjen nachystala Erika, se dovíte už zítra na blogu. Prozradíme, že to bude taková specialitka.