Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

6. narozeniny... Scrapbooková challenge

Zveřejněno Paper Garden 09/04/2022 ? Komentářů SOUTEŽE,
6. narozeniny... Scrapbooková challenge

Je to tak! Už po šesté máte možnost s námi oslavit narozeniny naší papírové zahrádky. A jaká je nejlepší oslava? Samozřejmě ta, ke které potřebujeme nůžky, papíry a oboustranku! No, a nesmíme také zapomenout na sklenku šampaňského, ať si můžeme alespoň na dálku všechny společně ťuknout. Takže pozvedněme sklenky, nabrusme nůžky a pojďme slavit!

 


 

 

ZADÁNÍ NAROZENINOVÉ CHALLENGE

 

Paper Garden nám slaví už šesté narozeniny, což znamená, že se nám z našeho děťátka stává školáček, na kterého v příštích letech čekají samé zkoušky, úkoly, ale také objevování, poznávání a učení se všeho nového, dosud neobjeveného.

 

Pojďte si s námi zavzpomínat na první školní den váš, vašich dětí nebo vnoučátek! Soutěžit budeme ve dvou kategoriích, a to layout a přání. Můžete si tedy vybrat, která z nich vám bude bližší, případně se zúčastnit obou a svou šanci na výhru tak zdvojnásobit.

 

Vytvořte layout nebo přání (nebo oboje) se školní tématikou - písmenka, číslice, čtení, psaní, počítání, však si to všichni moc dobře pamatujeme! 

 

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

 


Fotografii svého exklusivně pro Paper Garden vytvořeného projektu nám pošlete na info@papergarden.cz do soboty 16. 4. 2022.

V neděli 17. 4. 2022 vylosujeme a zveřejníme vítězku každé kategorie.

 

 

CENA

 

 Hlavními cenami jsou poukázky 200 Kč na nákup v Paper Garden a balíček materiálů kolekcí Weathered Garden od Simple Stories (pro kategorii layout) a Heart and Home od Simple Stories (pro kategorii přáníčka).

 

 

 

INSPIRACE NAŠEHO DESIGN TEAMU

 

A abychom vás nenechali jen tak ve štichu, a také abychom si narozeninovou oslavu užili společně s vámi, přichystalli jsme si pro vás v jednotlivých kategoriích inspiraci.

 

PÉŤA

 

Naše milá Paper Garden, svými šestými narozeninami jsi vstoupilo do školních let a já bych ti moc ráda popřála hlavně hodně úspěšně složených zkoušek. Doufám, že je zvládneš stejně bravurně jako ta náše malá školáčka, že se budeš těšit na každý den, který tě čeká, a že se budeš pouštět do všeho nového, prozatím neprobádaného. Krásné narozeniny!

 

MONČA

 
Je to jako včera, když si Marťa nasadil svou první aktovku a vyrazil vstříc svému novému dobrodružství do 1. třídy. A já bych moc přála Paper Garden, aby její nová "aktovka" byla plná spokojených zákaznic, krásného materiálu a bezedné inspirace. Krásné narozeniny!
 

 

MÍŠA

 

Paper Garden slaví šesté narozeniny. Je to neskutečné, ale já jsem celou tu dobu s ní. Ani bych neřekla, jak rychle to uteklo. Říká se, že s nástupem do školy končí zábava a začíná to učení. Já doufám, že to bude naopak, že těžké začátky máme za sebou a nyní nastane už jenom ta zábava. To bych Paper Garden přála. Aby všechny následující roky byly co nejmíň práce a co nejvíc zábavy. Proto scrapbook existuje a proto je to náš koníček.

 

 

VIPETA

 

Už šestiletá školačka? Uteklo to, ani nevím jak. Od místa, kde je největší výběr papírových kytiček, se Paper Garden rozrostla v místo přátelství, důvěry a skvělé papírové komunity, která se podporuje, inspiruje a společně tvoří. Přeju ti, ať nám dále vzkvétáš před očima a rosteš do papírové neodolatelné krásy! 

 

LUCKA

 

Dodnes si pamätám svoju prvú objednávku v Paper Garden, keď ešte iba začínala. Bola to moja prvá papierová krabička plná kvetov rôznych farieb a veľkostí. Od tej doby sa toho dosť zmenilo, pribudlo množstvo značiek a stále sa objavujú nové. Prajem Ti Paper Garden množstvo spokojných zákazníčok, veľa tvorivého materiálu a nekonečné množstvo tvorivej inšpirácie.

 

ERIKA

 

Naše milá zahrádko, rosteš nám do krásy a je z tebe už dítko školních let. Počty ti jdou skvěle, protože přesně víš, kam které semínko zasadit tak, aby tvoření těšilo všechny kolem. Přeju Ti i nadále víc a víc nadšenců pro tento náš tvořivý svět, spoustu krásných nápadů k tomu, jak nechat zahrádku dál rozkvétat a hlavně stále radost z tvoření a z té myšlenky, proč zahrádka vlastně vznikla. Všechno nejlepší, naše milá Paper Garden!

 
Tak hurá do toho... stříháme, slavíme!
Podobné články
KRÁLOVNA CHALLENGE 2022

KRÁLOVNA CHALLENGE 2022

Paper Garden 03/01/2023
Rok 2022 už je pryč a pro nás to znamená, že musíme také ukončit naši celoroční soutěž o Královnu Challenge 2022. Po celý rok jste mohli průběžně posí...
Pokračovat ve čtení ...
VYHLLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Duben 2022

VYHLLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Duben 2022

Paper Garden 04/05/2022
Na půlku dubna letos připadly Velikonoce, a tak jsme pro vás měly připravenou veskrze tématickou soutěž, Jsme rádi, že jste nevzaly do zaječích a ve v...
Pokračovat ve čtení ...
Slavíme 5. narozeniny

Slavíme 5. narozeniny

Paper Garden 04/04/2021
Máme za sebou další, tentokrát velmi náročný rok... rok, ve kterém jsme toho více nesměli než směli, rok, ve kterém každý jednotlivý den byl pro nás v...
Pokračovat ve čtení ...
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Září 2021

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Září 2021

Paper Garden 05/10/2021
Tak se nám v září přehoupl rok do podzimu a ačkoliv se na nás poslední dny sluníčko ještě občas usměje, tma už padá podezřele brzy a je jasné, že nás ...
Pokračovat ve čtení ...
NAROZENINOVÝ KVÍZ: Správné odpovědi a losování výherkyně

NAROZENINOVÝ KVÍZ: Správné odpovědi a losování výherkyně

Paper Garden 09/04/2018
Celý víkend jste s námi mohli slavit naše 2. narozeniny, takže doufáme, že dnes nemáte moc velikou scrapbookovou kocovinu :-) Na Facebooku už jsme uda...
Pokračovat ve čtení ...
8. NAROZENINY - VYHLÁŠENÍ SCRAPBOOKOVÉ CHALLENGE

8. NAROZENINY - VYHLÁŠENÍ SCRAPBOOKOVÉ CHALLENGE

Paper Garden 23/04/2024
Naše 8. narozeniny a s nimi naše narozeninová scrapbooková CHALLENGE jsou za námi. Jsme tuze rády, že vás naše zapeklité zadání neodradilo a že jste s...
Pokračovat ve čtení ...