Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

ERIKA... VIDEO: Jarní album s jehlou v ruce

Zveřejněno Erika Majgotová 01/04/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
ERIKA... VIDEO: Jarní album s jehlou v ruce

Spousta z nás teď šila roušky. Spousta z nás je doma a má doma i své ratolesti. Zažíváme všichni něco nového, s čím je třeba se nějak poprat. Tvořit nemusí teď jít tak samo jako jindy... teda, mně to tak snadno nejde, ale šicí stroj a střídání nití na něm mě inspirovalo k šitému albu, které bude na takové téma, které ve své knihovně zaručeně ještě nemáme nikdo. Žádné číslo roku, žádné tématické narozeninové album. Uděláme si album s tématem Naše jaro, karanténa a Velikonoce. Tomuhle názvu ani připisovat rok nemusíme, budeme si ho pamatovat určitě všichni.


 

Myslím, že trochu lehkosti potřebuje teď každý z nás, nezlobte se proto na mě, že trochu ubírám na vážnosti. Už máte v pracovně jarní kolekci Four Seasons od Piatek 13? Je plná pastelových barev, takže jarní tvoření je přesně to, k čemu tuhle kolekci potřebujete. 

Mám pro vás dnes také připravené video, protože jak to tak u alb bývá, fotek by bylo až moc. Celý proces tvoření mi trval dva dny, takže zrychlené video by také nebylo ono, ve videu tak můžete vidět výsledek. Než se k němu dostane, o pár fotek vás neochudím. 

Nejprve ale k technice. Z papírů jsem si nařezala 8 ks papírů 30 x 14 cm. Rýhovačkou jsem je rozdělila na 3 části a krajní z nich jsem ořízla ozdobnou šablonou na big shotu. Jednou na pravé straně, jednou na levé straně. Roztřídila jsem si papíry na 4 „knížky“ a každou z nich uprostřed prošila na šicím stroji. 

Kolekce je doplněná také různými variantami visaček a výseků. Použila jsem textové visačky, papírové výseky ve tvaru vlajek a velkou parádu udělaly také textové samolepky.

 

Už jste viděli v našem design týmu nějaký projekt, na kterém by chyběly chipboardy nebo kytičky? Myslím, že to nevynechá žádná z nás. Chipboardů jsem použila víc, snad jsem na žádný nezapomněla, když jsem vám je vypisovala do použitého materiálu na konci článku. No a co se týče kytiček, vytáhla jsem si bílé okvětní lístky, které nemáme v obchůdku tak dlouho. Určitě je vyzkoušejte. 

K dozdobení jsem použila také mix provázku, krajek, enamelek ve tvaru puntíků a nějaké ty svorky různých tvarů. Sem tam jsem procvakla papíry klasickou malou sešívačkou. Když jsem měla knížky nazdobené, připravila jsem si obal, který celé album uzavře a k němu každou knížku, tentokrát ručně, také přišila. Hřbet alba jsem ozdobila, abych schovala viditelné švy. Celé album se zavírá pomocí magnetku a převázané je stuhou. A je hotovo.

 

A tady už je slíbená listovačka albem. Ve videu vám „naživo“ ukážu, jak jsem minialbum nazdobila.

 

 

VIDEOPROHLÍDKA:

 

 

 

 

 

 

Jak to vypadá ve vaší pracovně v době karantény? Budeme moc rády, když se nám pochlubte naší Fb skupině Paper Garden nebo na Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

A nezapomeňte o tomto víkendu na naše narozeniny tady na blogu, čeká vás spousta zábavy i výher 

 

 

 

Použitý materiál:

 

 

SADA SCRPABOOK PAPÍRŮ - FOUR SEASONS - SPRING - 12x12 

 

VISAČKY - THE FOUR SEASONS - SPRING - 02

 

PAPÍROVÉ VÝSEKY - THE FOUR SEASONS - SPRING - girlanda

 

SAMOLEPKY - THE FOUR SEASONS - SPRING - 01

 

CHIPBOARD - EASTER 2020 - Kraslice se zajíčky

 

CHIPBOARD - EASTER 2020 - Kraslice

 

CHIPBOARD - EASTER 2020 - Věnce

 

CHIPBOARD - JUST MARRIED - Srdíčka 3 ks

 

CHIPBOARD - BE MY VALENTINE - Větvičky 4 ks

 

CHIPBOARD - BABY WORLD - Bordury

 

CHIPBOARD - HERBAL PHOENIX - Velké bylinky

 

CHIPBOARD - MOTYLE - Dekory 4 ks

 

CHIPBOARD - COUNTRY EASTER - velikonoční vajíčka

 

OKVĚTNÍ LÍSTKY - BÍLÉ - 10 ks

 

PROVÁZEK - Fialová

 

Krajky

 

Enamelové ozdoby

 

Svorky

 

Magnet

 

Podobné články
VIPETA... One page minialbum a křídové spreje

VIPETA... One page minialbum a křídové spreje

Petra Vicková 30/06/2020
I když je nejmladší značkou v Paper Garden, rychle si získala velkou oblibu a nepřestává nás bavit testovat nové produkty. Řeč je o Fabrice Dekoru a j...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Minialbum v rámečku

MÍŠA... Minialbum v rámečku

Michaela Wanke 30/04/2019
Značka Mintay je v našem obchůdku poměrně nová, ale věřím, že si našla spoustu příznivců. Já se přiznám bez mučení, že jsem si jí prostě zamilovala. M...
Pokračovat ve čtení ...
JITKA... Trick or treat aneb jak se dostává Halloween do Čech

JITKA... Trick or treat aneb jak se dostává Halloween do Čech

Jitka Bujoková 08/10/2018
Když se řekne Halloween, určitě si vybavíte americký svátek spojený se strašidly, dýněmi a dětmi chodícími dům od domu na koledu s otázkou "trick or t...
Pokračovat ve čtení ...