Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

KATKA... Album plné zábavy

Zveřejněno Kateřina Hromasová 29/08/2023 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
KATKA... Album plné zábavy

Album plné zábavy... a to doslova, protože tohle albíčko jsem jako ukázku slepila právě ze scrapbookové kolekce HAVE FUN od P13. Protože o tom to je... to naše lepení. O zábavě, relaxu a radosti. Někdo se sice nad svými projekty občas vzteká (nepopírám ani já), ale hlavně je to o úsměvu, který se nám na tváři vyloudí vždycky, když máme ten papírový zázrak nalepený. No ne? :-)


 

Já ta alba prostě miluju. Nemám a asi nikdy jich mít dost nebudu. :-)

 

 

Takže i dnešní návod bude na rychlé mini albíčko. Jak už jsem říkala, k ruce jsem si vzala nádhernou kolekci Have Fun od P13. A jestli netoužíte po celé, klidně si u nás můžete koupit jen její jednu polovinu. 

 

 

Začneme vnitřními stránkami. Rozřízněte si 3 scrapbookové papíry z kolekce na 2 stránky o rozměru 13 x 26 cm. Každou stránku ohněte, takže budete mít 6 otevíracích stránek.

 

 

Tak a teď jednolivé dvoustránky přilepte k sobě. Vždy přilepte vnější strany na sebe. Vnikne vám taková knížka. Já používám na toto tekuté lepidlo Glossy Accent. Jde to rychleji než oboustrankou a navíc s tím můžete trošku ještě hýbat, když to nalepíte křivě. Snažte se je nalepit do přesného komínku na sebe, aby neujížděly stranou.

 

 

Teď si nařežeme obal alba. Já použila kraftový papír o velikosti A4. V nákresu vidíte, jaký má mít obal rozměr a kde máte části zrýhovat.

 

 

Než vlepíme stránky dovnitř, nazdobíme si obal.  Já jsem použila zase jeden z papírů z kolekce. Vyměřila jsem si ho podle velikosti alba a jednotlivé rohy různě ustříhla, aby mi prokukoval kraftový papír. 

 

 

Zavírání alba jsem udělala na šňůrku. Takže jsem si proděravěla a onýtkovala dvě dírky na obalu alba. 

 

 

Na šňůrky jsem si připevnila korálky. Jen pozor, když budou větší jak dírka, při otevírání musíte šňůrku jen přehodit přes album, neprotáhnete ji ven.

 

 

Nakonec jsem stránky vlepila na pravou stranu alba. Nechte si z každé strany kousek, nelepte stránky až do kraje. No a můžete nazdobit i protější stěnu, nebo tam poté vlepit fotku. 

 

 

No a ještě nezapomeňte vytunit vrchní stránku. Já jsem si ji nazdobila jen lehce pečetí s kytičkami, protože se mi motiv papíru moc líbil a nechtěla jsem, aby zanikl. Pečeť i vosky najdete v obchůdku též. 

 

 

Tak co říkáte? Zase jednoduché a při tom taaak pěkné. :-) 

 

Pochlubte se nám svými albíčky v našem PaperGarden klubu na FB a nebo nás označte na IG  #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

Krásné stále ještě letní tvoření.

 

Použitý materiál:

 

scrapbooková kolekce Have Fun od P13

 

kraftový papír A4

 

lepidlo Glossy Accents

 

bílý provázek

 

kleště Crop-A-Dile

 

průchodky

 

vosk na pečetění

 

pečetidlo With Love

 

Podobné články
EVA... Papírové strašení aneb další halloweenská inspirace

EVA... Papírové strašení aneb další halloweenská inspirace

Eva Šafránková 12/10/2023
Ani naší Evče trocha toho říjnového strašení nevadí. Už v srpnu s nadšením vybalovala podzimní materiál plný teplých barev, dýní a strašidel a nemohla...
Pokračovat ve čtení ...
PŘEDSTAVUJEME SE... Jana

PŘEDSTAVUJEME SE... Jana

Paper Garden 28/07/2022
Třetí a předposlední novou členkou našeho Design Teamu je Jana Volaříková. I ona se tak trochu na poslední chvíli rozhodla, že se přihlásí do našeho D...
Pokračovat ve čtení ...
PŘEDSTAVUJEME SE...Eva

PŘEDSTAVUJEME SE...Eva

Paper Garden 26/07/2022
Představování číslo 2. Aneb další nová členka našeho Design teamu. Rádi bychom vám představili Evičku Šafránkovou, která také v červnu odpověděla na n...
Pokračovat ve čtení ...
ZUZKA... Podzimní balení

ZUZKA... Podzimní balení

Zuzana Ševčíková 26/09/2023
Potřebujete rychle zabalit dárek? Do obálky se nevejde, dárková taška je moc velká, na krabičku to také není... Vyzkoušejte tuto jednoduchou "sáčko-kr...
Pokračovat ve čtení ...
SOUTĚŽ...Říjen 2023

SOUTĚŽ...Říjen 2023

Lucia Pospíšilová 05/10/2023
Desátý měsíc, desátá soutěž! Poslední tři měsíční kola nás dělí od titulu Královna Challenge 2023. Necháš se zlákat a střihneš si papírový projekt pod...
Pokračovat ve čtení ...