Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MARTINA... Vzhůru do nové roku s PL aneb nízkonákladový start

Zveřejněno Martina Jarošová 12/01/2023 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MARTINA... Vzhůru do nové roku s PL aneb nízkonákladový start

Všechny vás moc zdravím v novém roce a letošní rok "vykopávám" krátkým pobídnutím k tvorbě PL alba. Samozřejmě asi jako každý jsem ve skluzu asi tak 3 roky, ale pro ten letošní start jsem vybrala fotky aktuální, tedy Vánoce 2022 a Silvestr 2022/23. Pojďte se podívat, jak to u nás vypadalo a proč je dobré mít doma české PL kartičky.


 

Jako úplný základ jsem si zvolila náhradní kapsy 12*12 v designu C, což je 6 okýnek 10*15 cm. Pokud ale tvoříte jiný rozměr, na eshopu v sekci Project Life je rozmanitý výběr nejen náhradních kapes, ale i alb, abeced, samolepek a samozřejmě také kartiček.

 

 

Kartičky jsem pro letošní rok zvolila z dílny PG s kouzelným názvem Příběh Vánoc a doplňkem byla sada transparentních samolepek Kouzlo Vánoc. Jak vidíte, zvolila jsem kartičky i samolepky s českými texty, nějak té angličtině nemůžu přijít na chuť. 

 

 

Vytvořila jsem jednu dvoustranu - z první strany jsou Vánoce, stromeček a dárečky. Ta je laděna do modrých a fialkových tónů. Strana druhá odhaluje Silvestr a období mezi svátky - tzv. období "nevím kolikátého je ani co je za den" a to je spíše do hnědé a červené. V plánu mám ještě jeden layout z období pečení, ať to mám v kompletu.

 

 

Nejsem moc krasopisec, texty neřeším a většinou používám jen shrnutí dané akce a přiznávám, že občas mívám problém zaplnit na psaní vyhraněná místa. 

 

A jak to máte s Project Life vy? Tvoříte? Máte skluz? A můžu ho vidět? :-) 

 

Pochlubte se s vaším PLkem nebo jiným zpracováním aktuálních Vánoc. Moc se budu na vaše výtvory a ukázky těšit v naší PG skupince na FB nebo na Instagramu s hashtagem #tvorimezpapiru nebo #papergarden_cz. 

 

Použitý materiál:

 

Náhradní protektory do PL

 

PL kartičky Příběh Vánoc

 

Transparentní samolepky Kouzlo Vánoc

Podobné články
KATKA... Látkové album

KATKA... Látkové album

Kateřina Hromasová 23/06/2022
Výroba menších i větších scrapbookových albíček, to je moje. :-) Už jich mám doma velkou hromádku. Přeci nemůžu nechat fotky jen v digi podobě, to by ...
Pokračovat ve čtení ...
ZUZKA... Ve stylu Vintage

ZUZKA... Ve stylu Vintage

Zuzana Ševčíková 14/05/2024
Už jste objevily nádhernou kolekci Rustic Charms od Mintay papers? Ne? Tak to je velká škoda. Pojďte se se mnou na ni podívat a nechte se zlákat.  ...
Pokračovat ve čtení ...