Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Těhotenský deníček

Zveřejněno Michaela Wanke 07/02/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Těhotenský deníček

Tento měsíc se v Paper Garden točí kolem miminek. Určitě jste zahlédli krásná miminkovská přání od Dianky a zadání soutěže. No a protože já jsem v očekávání, toto téma mi udělalo velkou radost. Moc těhotenských fotografií nemám, většinou jsou to momentky z koupelny, kde je vidět, jak mi roste pupík :) Rozhodla jsem se tyto fotky aspoň zpracovat do malého Travellers´ notebooku, abych na tohle období měla památku.


 

Protože v TN nejsem úplně zběhlá, řídila jsem se sketchem, který jsem objevila na Instagramu. Sketch vložila na Instagram weiweiwang_12, která dělá pravidelné měsíční challenge.

Mně se moc líbilo to proplétání papírových proužků, bohužel většina je schovaná pod mojí fotkou :) Použila jsem novou kolekci od Craft&You Baby World o velikosti 6*6 a kytičky jsem vystříhala z doplňkového papíru ze stejné kolekce Baby World 07.

Nápisy jsou samolepky od P13 Till we meet again a velký nápis je ze stejné kolekce.

Lepila jsem do nádherného pastelového Travellers´ Notebooku od Studio Forty, takže jsem přední stranu jenom lehce dozdobila pomocí odstřižků, chipboardu od Egocraft, enamelových teček a českých samolepek od Studio Forty. Chipboard jsem nabarvila Copic markery.

A co vy a těhotenské projekty? Máte nějaké fotky z těhotenského období v albu? Pochlubte se v našem klubu na Facebooku nebo na Instagramu #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

 

Podobné články
MÍŠA... Layout Miluju tě až na měsíc

MÍŠA... Layout Miluju tě až na měsíc

Michaela Wanke 11/05/2020
Víte, co je dobré na tvoření mezi odbíháním k miminku? Můžete si pořádně rozmyslet, co chcete tvořit, jaký materiál použijete a vůbec si rozmyslet cel...
Pokračovat ve čtení ...
MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Odklápěčky a squash card v albu

MILUŠKA... VIDEONÁVOD: Odklápěčky a squash card v albu

Miluše Lindovská 09/01/2020
Skončilo vánoční období a já už zase žiju svůj „normální“ život. V těchto dnech dokončuji několik miminkovských alb, kam jsem umístila několik nových ...
Pokračovat ve čtení ...