Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Traveller's notebook Mirakulum

Zveřejněno Michaela Wanke 09/06/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Traveller's notebook Mirakulum

Svojí práci vychovatelky mám moc ráda, a ještě radši jí mám, když můžu blbnout s dětma. A to se mi poštěstilo při výletu do Mirakula. Protože ještě nemám své vlastní děti, nikdy jsem tohle zábavné centrum nenavštívila. A tak si představte to moje nadšení, když jsem vlezla do areálu plného prolézaček, skluzavek, tajných chodeb a dalších zábavných prvků. A to bych nebyla já, kdybych neudělala pořádnou dokumentaci. A proto jsem se rozhodla udělat z tohoto výletu Traveller´s notebook. Na pomoc jsem si vzala nádhernou novou sadu Let your soul bloom od Moda scrap.


 

Vzala jsem si na klasický TN s kraft obálkou. Vytiskla jsem si fotky (kterých je opravdu hodně) a rozvrhla jsem si práci. Nejprve jsem si TN obalila nádherným papírem z kolekce Let your soul bloom. Miluju tyhle akvarelové vzory. Na přední stranu jsem použila bílá písmenka od Piatek13, která jsem si nabarvila. Nápis je ze samolepek od Piatek13. A klasicky TN zavírám kancelářskými sponami.

Prozatím mám hotové první 4 dvoustrany, ale slibuji, že až bude deníček celý, zase vám ho ukážu :)

Kromě kolekce Let your soul bloom používám chipboardy od Fabrika Decoru, samolepky od Teresy Collins, samolepky od Piatek13 a písmenkové abecedy od Piatek13.

Už se těším na prázdniny, až budu mít čas celý TN dokončit a doufám, že vznikne i podobné minialbum ze školy v přírodě.

 

Co vy a výlety? Scrapujete si je zvlášť do notýsků nebo minialbíček? Pochlubte se v naší skupině na Facebooku.

Podobné články
DIANKA... Valentýnské minialbum ve tvaru srdce

DIANKA... Valentýnské minialbum ve tvaru srdce

Diana Majerová 18/01/2018
Všichni, kdo vědí, že tvořím z papíru, představují si události jako jsou narozeniny, Vánoce nebo Valentýn u nás doma plné handmade přáníček a ručně vy...
Pokračovat ve čtení ...