Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Vánoční layout v červeno-bílé

Zveřejněno Michaela Wanke 06/11/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Vánoční layout v červeno-bílé

Pomalu začínám v našem design teamu cítit vánoční náladu... a tak jsem nemohla jinak, než se pustit do vánočního layoutu. Nevím, jak jste na tom vy, ale já k těm Vánocům mám ráda klasiku – klasické české pohádky, klasické vánoční barvy. Tak se pojďte se mnou podívat, jak se povedl můj layout v klasické červeno-bílé kombinaci.


 

Na začátek si dovolím malou odbočku – foto, které vidíte na layoutu není originální, je to stažená fotografie z internetu a má jediný účel: zamaskovat původní fotografii, kterou jsem použila. Na té jsou totiž moje kolegyně a naše fotka z vánočního večírku. Protože holky ale nechtějí být na blogu, musela jsem pro článek použít jinou fotografii, kterou poté sundám a stránka půjde do alba v originální podobě :)

A teď již k samotnému layoutu. Použila jsem nádhernou kolekci Joyful od Studio Forty. Z té jsem využila hlavně papíry MerryXmas a Oh so white. Veškeré zdobení jsem soustředila do místa, kde se stránky překrývají. Použila jsem fáčovinu, bílou vlnitou lepenku, odstřižky z papírů, červenou nit. To vše jsem shlukla pod fotografii, kterou jsem podlepila 3D kolečky.

Na dozdobení kolem nesmí chybět chipboardové samolepky ze stejné kolekce a průhledné samolepky Zimní pohádka, které máme opět v češtině. Na úplný konec jsem sáhla po enamelových tečkách v červené a černé barvě.

A jak to máte se zpracováním vánočních fotografií vy? Trvá vám jako mně třeba rok, než se k nim dostanete, nebo zpracováváte ihned po Vánocích?

 

Pochlubte se v našem klubu na Facebooku nebo nás označte na Instagramu #tvorimezpapiru a #papergardencz.

 

 

Podobné články
PETRA... Načančané visačky

PETRA... Načančané visačky

Petra Víšková 08/12/2021
Je pár týdnů před Vánoci a vy pro samé dárky, cukroví, přáníčka a předvánoční úklid nevíte, kam dřív skočit? A co visačky na dárky? Jste v pokušení vz...
Pokračovat ve čtení ...
PETRA... Layout Malé sladké radosti

PETRA... Layout Malé sladké radosti

Petra Víšková 10/02/2020
Udělat radost dětem je jednoduché, alespoň těm našim rozhodně. Pokud chcete slyšet vyznání lásky typu „Jsi naše láska nebeská! Jsi moje hvězda! Jsi ce...
Pokračovat ve čtení ...