Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MONČA... Layout Kouzla s kolečky

Zveřejněno Monika Pestrová 21/02/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MONČA... Layout Kouzla s kolečky

Krásný den vám přeji! Mezi balením na hory a vařením jsem ještě stihla dokončit jeden layout, který vznikl z fotek z mé tajné oslavy 40. narozenin. To byla prostě bomba! Scrap kámošky mi přichystaly tajnou oslavu narozenin, o které jsem neměla ani ponětí, a o to úžasnější překvapení to bylo. A taková událost si zaslouží samostatný layout. Vzhledem k barvám a tématu se mi na stránku skvěle hodila kolekce LUNARE od Studio Forty. 


 

V jedné ze svých pinterestových nástěnek jsem měla uložený layout vytvořený jen pomocí koleček a pár dalších ozdob. Tak jsem si řekla, že bych to mohla zkusit. Fotky z oslavy jsou převážně růžové, takže kolekce LUNARE sedla skvěle. Nejprve jsem vytiskla fotky, o kterých jsem věděla, že bych je mohla mít na stránce. Potom jsem vzala papíry určené pro Travel Notebook a vyřezala z nich různě velká kolečka. Nejdříve jsem si rozmístila fotky a pak jsem začala aranžovat kolečka. 

Když jsem měla rozvržená kolečka, vybírala jsem ze svých zásob vyřezávacích šablon ty, jejichž výseky by se na layout hodily. Pak jsem vzala razítka různých koleček od Studio Forty a sem tam jsem šedivým Archival inkoustem nějaká narazítkovala do prázdných míst. Vše jsem pak pomalu začala lepit, některá kolečka jsem podlepila 3D čtverečky. 

Zbývalo už jen vyplnit nějaká prázdná místa. Takže jsem opět razítkovala, použila flitry a chipboardy. Text jsem psala na psacím stroji, aby nebyl výrazný a nenarušil odlehčený dojem stránky. Do úplného středu jsem nalepila citát z průhledných samolepek tak, že upoutá pozornost. No uznávám, že jsem si vyhrála s růžovou barvou možná až moc :-)

Tak to byl můj layout z vyřezaných koleček papírů. Zkusíte ho také? Je to totiž opravdu zábava. Na vaše krásné projekty se budeme těšit v našem klubu na Facebooku nebo na Instagramu s hastagem #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

 

Použitý materiál:

 

SADA SCRAPBOOKOVÝCH PAPÍRŮ - LUNARE - Traveler Notebook Edition

 

CHIPBOARD - LUNARE - Chipboard samolepky

 

Samolepky - LETÍME KE HVĚZDÁM - české transparentní

 

Samolepky - JSI MOJE HVĚZDA - české papírové

 

3D lepicí páska

 

Podobné články
VIPETA... Layout Don't Grow Up

VIPETA... Layout Don't Grow Up

Petra Vicková 13/04/2021
Venku se nám vyjarňuje, a tak budeme trávit čím dál méně času v našich scrapovacích koutcích a pracovnách. Ale aby fotky z našich jarních výletů nestr...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Rodinná fotografie aneb vzpomínky na papíře

MÍŠA... Rodinná fotografie aneb vzpomínky na papíře

Michaela Wanke 28/09/2021
Všichni už dobře víte, že kolekce od Mintay mám prostě hodně ráda :) No a tentokrát mi neskutečně učarovala kolekce Written Memories. Líbí se mi barev...
Pokračovat ve čtení ...