Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

PETRA... Jak scrapovat, když vás přepadne lenošek

Zveřejněno Petra Víšková 30/04/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
PETRA... Jak scrapovat, když vás přepadne lenošek

Také se vám občas stává, že byste chtěli scrapovat, ale do žádných velkých projektů, které předpokládají složité promýšlení a přeměřování, se vám nechce? Přáníčko byste ještě zvládli, ale zrovna není na obzoru žádná příležitost, ke které by se hodilo, a hotových jen tak v šuplíku už jich máte beztak dost? Tak přesně pro takovouto situaci mám pro vás dnes inspiraci. Pojďte mrknout na to, jak tvořím já, když mě přepadne lenošek.


 

Je to tak... čas od času mě přepadne lenošek. A světe div se, není to jen v případě uklízení domácnosti, ale i v případě tvoření! Hrůza! Co v takové situaci dělám? Sáhnu po tom nejjednodušším, co je po ruce. Polotovar! Jasně, jaképak měření, přesné řezání, vše mám nachystáno a můžu rovnou zdobit. U nás v obchůdku si z polotovarů můžete vybrat třeba exploding boxy, krabičky nebo různá albíčka.

 

 

Dnes mám pro vás inspiraci na krabičku, kterou můžete použít jako dekorativní úložný prostor na drobnosti ve vašem scrap koutečku nebo jako dárkovou krabičku na malý dárek. Zvolila jsem polotovar kulaté krabičky z pevného kartonu, který jsem mohla už jen zdobit. 

 

K ruce jsem si vzala krásnou květinovou kolekci v jemných tónech Morning Dreams II od Craft O'Clock a opravdu jsem se těšila na zdobení kytičkami. U přáníček se většinou snažím používat kytičky menší, aby se přání vešlo do obálky a dalo poslat poštou, ale v případě krabičky jsem mohla naopak sáhnout po těch velkých kytičkách, které na mě už dlouho smutně koukaly z košíku a čekaly až je použiju.

 

Vybrala jsem si velké kytičky od Fabriky decoru, toskánské růže i klasické růžičky několika velikostí. Krabičku jsem ozdobila ještě sisalem, krajkou a vystříhanými motivy.

 

Použitý materiál:

 

 

kolekce papírů Morning Dreams II (Craft O'Clock)

 

polotovar krabičky

 

krajka

 

sisal

 

kytičky (Fabrika decoru)

 

toskánské růže

 

růže 

 

Jak jste na tom vy s polotovary? Používáte je, nebo si raději vyrobíte sami vše od začátku? A jaké zaručené recepty máte na to, když vás přepadne lenošek?

 

Podělte se s námi o vaše tipy v našem Paper Garden Clubu nebo na Instagramu s hastagem #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

Budeme se těšit!

Podobné články
MONČA... Trahala jsem přání...

MONČA... Trahala jsem přání...

Monika Pestrová 05/05/2017
Nedávno oslavil jeden náš kolega v práci 40. narozeniny a kromě toho, že jsme to byli pořádně zapít, jsme se mu samozřejmě složili na peněžní dar (kol...
Pokračovat ve čtení ...