Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... Mamko, my ti zahrajem!

Zveřejněno Petra Vicková 22/02/2022 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
VIPETA... Mamko, my ti zahrajem!

Stalo se vám někdy, že jste si musely dát pauzu od tvoření? A když jste se k němu vracely, říkaly jste si, jestli to ještě vůbec umíte? Já jsem se po roce vrátila k našemu albu a scrapla si fotku, kdy mi děti uspořádaly koncert a zahrály na hudební nástroje (i nervy). V hlavní roli Klárka, Kríša a kolekce You can be anything od P13.


 

Když jsem se k tvoření odhodlala, zjistila jsem, že se nám rozbila tiskárna – špatná tisková hlava. Tiskárna je samozřejmě po záruce. A fotky tiskne rozmazaně. Co teď? Hlavně klid. Šla jsem na to mazaně s tím, že to možná časem přelepím.

Vytiskla jsem si 1 fotku barevně ve standardní kvalitě (mázlá, ale barevná) a druhou ve vysoké kvalitě černobíle (nemázlá, ale bez barev). Obě fotky jsem obstřihla a zvolila si techniku vrstvení.

Z kolekce You can be anything jsem vybrala design s hudebními nástroji, které jsou žluté a ladí tak se židličkou na fotce. Jako první vrstvu jsem použila gesso, které jsem přetřela modrou barvou (aby ladila s barvou křesla na fotce).

Další vrstva byla vyřezané tvary na Big shotu, které jsem posprejovala na modro. Pak přišly na řadu fotky, nejdřív barevná, u které jsem vystříhla větší kus pozadí, pak chipboardové kolečko a na to černobílá fotka. Na závěr ještě samolepky.

 

Jak to na začátku vypadalo zoufale, nakonec se mi výsledek líbí. 6 vrstev udělalo pěknou strukturu.

 

Podělte se s námi o vaše zážitky z tvoření,  vaše fotky moc rádi uvidíme na našem Facebooku či Instagramu. Nezapomeňte nás označit jako #papergarden_cz a #tvorimezpapiru 

 

Použitý materiál:

 

SADA SCRAPBOOK PAPÍRŮ - You can be anything - 12 X 12

 

PAPÍROVÉ VÝSEKY - You can be anything

 

BARVY VE SPREJI

 

GESSO

 

VYŘEZÁVACÍ ŠABLONY

 

SAMOLEPKY - You can be anything

Podobné články
VIPETA… Zamilované layouty k 9. výročí

VIPETA… Zamilované layouty k 9. výročí

Petra Vicková 17/01/2019
Dnes plním jeden velký rest pro mého muže. Je to už skoro rok, co mi přistála v e-mailu jeho objednávka. Ano, můj muž chtěl něco scrapového! Sen každé...
Pokračovat ve čtení ...