Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VIPETA... VIDEONÁVOD: TN Layout Můj rok 2021

Zveřejněno Petra Vicková 10/12/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,VIDEONÁVODY,
VIPETA... VIDEONÁVOD: TN Layout Můj rok 2021

Advent už je v plném proudu. Napéct, vysmejčit, poshánět dárky... ale víte co? Většina z toho počká. Zastavte se na chvíli a udělejte si čas samy na sebe a své plány na další rok. I to k prosinci patří. Dnes mám pro vás videonávod na jednoduchý TN layout. Ať máte to plánování příjemnější ;-)


 

Můj rok 2021 bude modro-zlatý a ponese se v duchu svobody. Žádné přísné plány, kdepak. Spíš si chci zapsat, co hezkého bych chtěla podniknout, co pořídit a pak abych nezapomněla na důležitá data. Rozhodla jsem se i pro volnější formát a Travel Journal kit, který si přizpůsobím podle potřeby.

Při vybírání té pravé kolekce mi padla do oka A Twinkle of Sunrise od Craft O´clock. Je plná krásných ilustrací a hodí se jak na mixed media, tak jednoduché layouty. 

Samotný layout je hodně jednoduchý. Použila jsem papíry, razítka, samolepící abecedu a washi pásky. Pak už jen přidat trochu letteringu a teček zlatou fixou a máte hotovo. Celý postup najdete ve videonávodu.

 

 

VIDEONÁVOD:

 

 

A do čeho si naplánujete svůj rok 2021 vy? Zvolíte osvědčený diář nebo volnější formu? Pochlubte se svými plány v našem PaperGarden klubu nebo Instagramu s #papergarden_cz a #tvorimezpapiru.

 

 

Použitý materiál:

 

CESTOVNÍ DENÍK - Travel Journal KIT - LET'S FLAMINGLE

RÝŽOVÝ PAPÍR - BEAUTY RESTLESS 01 - A4

SADA SCRAPBOOK PAPÍRŮ - A TWINKLE OF SUNRISE - 6 x 6

SILIKONOVÉ RAZÍTKO - SO ROMANTIC Studio40

Lepicí páska

Abeceda

Akrylový bloček

Inkoust

Washi pásky

Podobné články
VIPETA... VIDEONÁVOD: Mixed media deník se slunečnicemi

VIPETA... VIDEONÁVOD: Mixed media deník se slunečnicemi

Petra Vicková 10/09/2019
„Vytvoř deník na kroužky, ať je barevný a hlavně ať jsou tam slunečnice,“ zněla má poslední zakázka. Vypadalo to jako krásné a jednoduché zadání, ale ...
Pokračovat ve čtení ...
VIPETA…VIDEO: Dvojalbum z hor

VIPETA…VIDEO: Dvojalbum z hor

Petra Vicková 24/06/2019
A tak začalo léto, všichni vyrazili na dovolenou a přivezli si z ní spoustu krásných fotek. Tím to ale pro nás scrapženy nekončí. Ještě musíme ty fotk...
Pokračovat ve čtení ...