Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Únor 2021

Zveřejněno Paper Garden 02/03/2021 ? Komentářů SCRAPBOOKING,SOUTEŽE,
VYHLÁŠENÍ VÍTĚZEK... Únor 2021

Kdo vrství má za tři, tak tímto pořekadlem jsme se v Paper Garden řídily v únoru. Úkolem v naší únorové soutěži totiž bylo vytvořit si vlastní vrstvené 3D ozdoby. A o tom, že jste každá tento úkol pojala po svém a opět se nám sešla spousta krásných projektů, se můžete přesvědčit samy! Mockrát děkujeme, že jsme se mohly opět kochat a teď už nám nezbývá než vyhlásit naše vítězky. Pojďme na to!


 

Jako vzorový projekt si pro vás Monča připravila zasněžený layout, na kterém použila vlastní ozdoby vytvořené pomocí vrstvení. Jako základ layoutu použila papíry z kolekce Nordica od Studio 40 a na vrstvení ozdob použila chipboardy, různé vyřezané motivy a enamelky.

 

Vítězkou, kterou vybral náš design team, se stává:

 

 

PETRA WINKLEROVÁ

 

 

Péťe moc gratulujeme k výhře, kterou je poukázka na nákup v Paper Garden v hodnotě 100 Kč a vyřezávací šablona Flower Lace 1 od Moda Scrap.

 

 

 

Vylosovanou vítězkou se stává:

 

 

ROMANA DOSTÁLOVÁ

 

Romaně moc gratulujeme a posíláme slevu 10% na nákup v Paper Garden.

 

 

Všechny zúčastněné projekty si můžete prohlédnout v naší galerii na Facebooku.

A pokud se už těšíte na další tvoření, tak mrkněte zítra na blog na zadání březnové soutěže, kterou si tentokrát vzala na starost naše Péťa.

Podobné články
SOUTĚŽ... Únor 2021

SOUTĚŽ... Únor 2021

Paper Garden 03/02/2021
Máme tu začátek měsíce a to znamená jediné - vyhlášení naší další pravidelné soutěže, tentokrát na únor. A pokud čekáte něco valentýnského a zamilovan...
Pokračovat ve čtení ...