Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Do Nového roku s novým projektem

Zveřejněno Michaela Wanke 23/12/2019 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Do Nového roku s novým projektem

Protože už to není tajemství, můžu se i s vámi podělit o novinku – a tou je, že letos s manželem trávíme poslední Vánoce ve dvou. Příští rok nás bude o jednoho víc :) A co to pro mě znamená, jako pro scrapařku? Že si přece musím pořídit nové speciální album a začít nový projekt. A dneska vám z něho ukážu dvě dvoustrany.


 

Rozhodla jsem se pro velikost alba 6*8. Vím, že mě PL styl moc nebaví a tahle velikost mi přijde ideální v tom, že vytisknu pár fotek, stačí jedna zdobená kartička a mám hotovo. Prostě taková rychlovka, protože na mateřské stejně nebude na víc čas :) Album mám od Family Portraits a určitě není problém se domluvit s Diankou ohledně objednání.

První dvoustránku jsem vytvořila z našich vánočních, těhotenských fotek. Přiznám se, že na focení jsem si připadala jako velryba, ale z výsledku mám nakonec radost :) 

Použila jsem vánoční sadu od Moda scrap Icy winter season, která se mi báječně hodila. Rozstříhala jsem některé papíry a z posledního papíru s kartičkami jsem vystřihla stromečky. Ty jsem navrstvila pomocí 3d pásky na sebe a dozdobila enamelkami.

Kartičky s fotkami jsem jednoduše doplnila nápisy z různých sad od Studio Forty, jsem moc ráda, že máme tyto samolepky v češtině.

 

A abych byla úplně fér, musela jsem udělat ještě jednu dvoustránku z Malediv, protože tam to naše nové dobrodružství začalo a říkali jsme si, že by bylo hezké to v tom albu mít :)

Papíry jsou rozstříhaná sada Lighthouse od UHK Gallery, doplněno samolepkami od Studio Forty.

 

Nakonec bych vám ráda za celý náš tým popřála nádherné Vánoce, plné pohody, smíchu, pohádek, cukroví a horké čokolády :) A v novém roce spoustu času na tvoření – hlavně na scrap, co si budeme, že? :)

Podobné články
LUCIA... Mini kuchárská kniha na pečenie vianočných dobrôt

LUCIA... Mini kuchárská kniha na pečenie vianočných dobrôt

Lucia Pospíšilová 28/11/2019
Už sa pripravujete na pečenie vianočných dobrôt? Používate kuchárske knihy alebo máte svoje rodinné poklady zapísané v zošitoch? Rozčuľuje vás, že pri...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Vyšívaný layout z přírody

MÍŠA... Vyšívaný layout z přírody

Michaela Wanke 27/06/2019
Taky jste jako malé vyšívaly? Já jsem vyšívání milovala... A tak, když můžu, moc ráda vyšívám na papír. Tentokrát mi Monča vyřezala krásný nápis na Si...
Pokračovat ve čtení ...