Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Layout Máj, lásky čas

Zveřejněno Michaela Wanke 20/05/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Layout Máj, lásky čas

Mám docela štěstí, že občas přemluvím Honzu k nějakému focení. To mám potom zásoby krásných fotek na scrap. A upřímně, s dobrou fotkou ta stránka hnedka vypadá líp. Tentokrát jsem sáhla do zásoby z našeho zásnubního focení. Vytvořila jsem layout inspirovaný barevnou paletkou na stránce Lemoncraft. Pokud začínáte (i pokud tvoříte už déle) je to rozhodně super inspirace a navíc máte šanci něco vyhrát. Tak proč to nezkusit :)


 

Paletka má krásný, něžný nádech a je v odstínech růžové a bílé. Toho jsem se snažila držet. Použila jsem tedy kolekce od Lemoncraft. Na podklad jsem přes šablonu nanesla růžovou fluffy pastu od Moda scrap v odstínu Baby pink.

Když pasta zatuhla, použila jsem různá razítka na pozadí. Na to jsem umístila krajkychipboardy od Egocraft. Pod fotku jsem různě naaranžovala zbytky papírů a vyvýšila jsem jí pomocí tvrdého kartonu.

Z bílých papírů od Lemoncraft jsem si vyřezala spoustu lístečků, které jsem umístila do protilehlých rohů fotky. Na lístečky jsem naaranžovala růžičky v různých velikostech a barvách.

Vše jsem dozdobila buttonkem od Fabriky Decoru, vystříhanými motýlky od Lemoncraft, průhlednými kamínky a nápisy od Piatek13.

 

A co vy a romantické fotky? Udělali jste si nějaké v květnu? Pochlubte se vašimi zamilovanými layouty u nás ve skupině na Facebooku nebo na Instagramu s hastagem #papergardencz #tvorimezpapiru.

 

Podobné články
SOUTĚŽ... Barevná paletka 07/2016

SOUTĚŽ... Barevná paletka 07/2016

Michaela Wanke 04/07/2016
Červen je pryč a nás čeká první prázdninový měsíc. A u nás v Paper Graden se opět bude soutěžit v tvoření podle barevné paletky. Minule jsme ladily do...
Pokračovat ve čtení ...
ERIKA... Vánoční set s pomocníky

ERIKA... Vánoční set s pomocníky

Erika Majgotová 11/11/2020
Už jste viděli Santovi kamarády u nás v obchůdku? Dobře, víme, že k nám chodí Ježíšek, ale i ten potřebuje občas pomoct, tak proč ne zrovna třeba od t...
Pokračovat ve čtení ...
PETRA...VIDEOPROHLÍDKA: Minialbum z letní dovolené

PETRA...VIDEOPROHLÍDKA: Minialbum z letní dovolené

Petra Víšková 05/08/2020
Letní dovolené jsou v plném proudu a předpokládám, že karty vašich fotoaparátů se začínají plnit zachycenými zážitky, které bude brzy třeba zpracovat ...
Pokračovat ve čtení ...