Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

ZUZKA... Eko kůže... skvělý pomocník při výrobě alba

Zveřejněno Zuzana Ševčíková 24/01/2023 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
ZUZKA... Eko kůže... skvělý pomocník při výrobě alba

Tvoříte alba, deníky apod.? A vyzkoušel(i) jste už EKO kůži neboli koženku? Ne? Opravdu? Tak to je velká škoda. Já Vám teď ukážu, jak skvěle se s ní pracuje...


 

Já jsem ji použila na přebal alba. Můžete použít jakýkoli základ nebo si vyrobit svůj. Já doporučuji základy alb od Fabrika Dekoru. 

 

 

Použila jsem koženku o velikosti 50 x 25 cm a základ alba 20 x 20 cm. Koženku jsem tak spotřebovala krásně celou beze zbytku, bez zbytečných prořezů nebo dolepování. 

 

 

Postup je velice jednoduchý. Podle druhu alba si nelepte středovou část a pak dolepte části boční. Pokud máte přebal vcelku, nalepíte jej najednou. K lepení používám PVA lepidlo.

 

 

Pak už stačí jen začistit okraje. Já začínám rohy. Jednoduše je přehnu, přilepím a následně dolepím nejdříve kratší strany a pak delší. 

 

 

Pokud vám systém alba nedovolí zahnout koženku po celé délce, vůbec to nevadí. Koženka se dá velice dobře řezat, netřepí se a i po uřezání vypadá skvěle. 

 

 

No a je to, takto vypadá nalepený základ pomocí koženky. Jednoduché, efektní a pěkné.

 

 

A jak vyrábíte alba a deníky Vy? Používáte na přebal scrapbookový papír, látku nebo jako já EKO kůži? Za mě je to skvělá volba. Je totiž odolná, příjemná na dotek, výborně se s ní pracuje, neláme a netřepí se. 

 

 

Tak co? Nalákala jsem Vás? Vyzkoušíte si práci s koženkou? Už se moc těším na to, co z ní vyrobíte. Nabídka barev, vzorů i velikostí je veliká, takže si určitě vyberete tu NEJ pro Váš projekt. A příště Vám ukážu, jak vypadá album dokončené, tzn. včetně vnitřních stránek a zdobení.

 

Pochlubte se nám svou tvorbou na našem Facebooku nebo Instagramu. Nezapomeňte připojit hashtag #tvorimezpapiru #papergarden_cz

 

Použitý materiál:

 

EKO kůže Golden Maxi Drops  - Mint

 

základ alba 20 x 20

 

PVA lepidlo

 

 

Podobné články
MONČA... Přání v barvách podzimu

MONČA... Přání v barvách podzimu

Monika Pestrová 20/09/2022
Když vyrábíte přání či gratulaci někomu, kdo má narozeniny na jaře nebo v létě, tak je to brnkačka. Kytičky, větvičky, perličky, mašličky a je to. Ovš...
Pokračovat ve čtení ...