Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Layout Miluju tě až na měsíc

Zveřejněno Michaela Wanke 11/05/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Layout Miluju tě až na měsíc

Víte, co je dobré na tvoření mezi odbíháním k miminku? Můžete si pořádně rozmyslet, co chcete tvořit, jaký materiál použijete a vůbec si rozmyslet celou kompozici :) Samotná výroba vám zabere víc času, ale o to víc si užíváte každou chvilku, kdy tvořit můžete. Pro naší Emmu jsem se rozhodla tvořit album, ale některé fotky chci mít i na velké stránce. Tyto fotky jsme fotily, když byl Emmě přesně měsíc. Pojďte nakouknout.


 

K fotkám jsem si vybrala kolekci Tiny miracle od Mintay. Kolekce je barevně neutrální, hodí se pro holčičky i chlapečky. Já jsem stránku ladila do šedo-žluté kombinace. Nápis na měsíčku je design od Paige Evans, vyřezaný na Siluetce. Mráčkový papír pod měsíčkem je z kolekce Dreamer od Mintay.

Stránka je v podstatě velmi jednoduchá, dozdobená vystříhanými motivy z kolekce Tiny miracle, chipboardovými hvězdičkami a srdíčky (nabarvené pomocí Copic markerů, na hvězdičkách je Wink of stella třpytivá barva a na srdíčkách Glossy accent) a doplněná samolepkami Cute&Co.

Aby měsíček trochu víc vynikl, pocákala jsem stránku pod ním pomocí Magic paint od Fabriky Decoru. Dolů jsem umístila razítko s datem a stránka byla hotová.

A co vy a miminkovské projekty? Nechali vás dětičky tvořit na mateřské? Pochlubte se nám v Paper Garden Clubu nebo na Instagramu s hastagem #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

Budeme se těšit!

Podobné články
MÍŠA... Layout Kruhy, kam se podíváš

MÍŠA... Layout Kruhy, kam se podíváš

Michaela Wanke 17/07/2020
Novorozenecké focení je už dávno za námi a já se teprve teď dostávám ke zpracování fotek. Emma moc nespolupracovala, hodně brečela, takže musela být z...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Rodinná fotografie aneb vzpomínky na papíře

MÍŠA... Rodinná fotografie aneb vzpomínky na papíře

Michaela Wanke 28/09/2021
Všichni už dobře víte, že kolekce od Mintay mám prostě hodně ráda :) No a tentokrát mi neskutečně učarovala kolekce Written Memories. Líbí se mi barev...
Pokračovat ve čtení ...