Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používáme na našich stránkách soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies | Pravidla ochrany osobních údajů

MÍŠA... Layout Miluju tě až na měsíc

Zveřejněno Michaela Wanke 11/05/2020 ? Komentářů SCRAPBOOKING,
MÍŠA... Layout Miluju tě až na měsíc

Víte, co je dobré na tvoření mezi odbíháním k miminku? Můžete si pořádně rozmyslet, co chcete tvořit, jaký materiál použijete a vůbec si rozmyslet celou kompozici :) Samotná výroba vám zabere víc času, ale o to víc si užíváte každou chvilku, kdy tvořit můžete. Pro naší Emmu jsem se rozhodla tvořit album, ale některé fotky chci mít i na velké stránce. Tyto fotky jsme fotily, když byl Emmě přesně měsíc. Pojďte nakouknout.


 

K fotkám jsem si vybrala kolekci Tiny miracle od Mintay. Kolekce je barevně neutrální, hodí se pro holčičky i chlapečky. Já jsem stránku ladila do šedo-žluté kombinace. Nápis na měsíčku je design od Paige Evans, vyřezaný na Siluetce. Mráčkový papír pod měsíčkem je z kolekce Dreamer od Mintay.

Stránka je v podstatě velmi jednoduchá, dozdobená vystříhanými motivy z kolekce Tiny miracle, chipboardovými hvězdičkami a srdíčky (nabarvené pomocí Copic markerů, na hvězdičkách je Wink of stella třpytivá barva a na srdíčkách Glossy accent) a doplněná samolepkami Cute&Co.

Aby měsíček trochu víc vynikl, pocákala jsem stránku pod ním pomocí Magic paint od Fabriky Decoru. Dolů jsem umístila razítko s datem a stránka byla hotová.

A co vy a miminkovské projekty? Nechali vás dětičky tvořit na mateřské? Pochlubte se nám v Paper Garden Clubu nebo na Instagramu s hastagem #tvorimezpapiru a #papergarden_cz.

 

Budeme se těšit!

Podobné články
LUCIA... Exploding box pre malú slečnu

LUCIA... Exploding box pre malú slečnu

Lucia Pospíšilová 13/08/2020
V poslednej dobe sa v našom okolí narodili samé dievčatká. Keď ma kamarátka poprosila, aby som jej urobila darčeková krabičku pre jej kamošku a párdňo...
Pokračovat ve čtení ...
MÍŠA... Romantika na Vyšehradě

MÍŠA... Romantika na Vyšehradě

Michaela Wanke 25/03/2019
Já nevím jak vy, ale mě se prostě romantické fotky scrapují nejlépe. Můžu na stránku "nacpat" spoustu ozdob, srdíček, kytiček a ta romantická fotka to...
Pokračovat ve čtení ...